Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brutální nevěra: Česká Miss World Bartošová potvrdila rozchod!

Linda Bartošová je kus
Zdroj: hermina

Česká Miss World Linda Bartošová (19) z hodiny na hodinu poslala k vodě svého atraktivního přítele, reklamního režiséra Slávka Horáka (37), na kterého prasklo, že je i výborným režisérem a produkčním milostných trojúhelníků.

„Ano, rozešli jsme se,“ potvrdila eXtra.cz Bartošová poté, co vyšlo najevo, že jejího milého nachytali paparazzi při nevěře. A ne při ledajaké! Horák si totiž ulétl se svou bývalkou, moderátorkou Ester Eichlerovou, naposledy zaměstnanou v televizi Metropol.

Tu opustil právě kvůli Bartošové loni v dubnu, ovšem také až poté, co Ester přišla na to, že jaksi není jedinou laní v jeho oboře.

Teď se karta obrátila. Fotografové týdeníku Spy načapali minulé pondělí Horáka na záletech, které kryl tak, že Bartošové tvrdil, že Eichlerová je stále rozhozená z rozchodu a potřebuje uklidnit.

Když však krásná Linda zjistila od redakce časopisu, že Horák „uklidňoval“ Ester přes noc, kdy v jejím bytě strávil čtrnáct hodin, došla jí tak s krásným, ale záletným fešákem trpělivost.

Co všechno ještě musela vydržet a jak dlouho Horák Bartošovou podváděl, se dozvíte již brzy na našem webu, který připravuje podrobnosti.

A to pořádně nechutné!

Související články

Další články