Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Brutální napadení: Modelka a matka 5 dětí Katie Price byla ošklivě zbita. Celý obličej mám nafouklý, šokovala

Katie Price byla ošklivě zbitá! Násilník jí přepadl v jejím bytě
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Útok

Televizní hvězda a matka pěti dětí Katie Price (43) skončila v nemocnici poté, co byla napadena mužem. Ten se měl vloupat do jejího domu v anglickém Essexu a ošklivě ji uhodit do obličeje. Policie z Essexu webu The Sun potvrdila, že byl zatčen dvaatřicetiletý muž, který je z útoku podezřelý.

Mediální osobnost, modelka a máma pěti dětí Katie Price, která je také známá pod pseudonymem Jordan, měla u sebe doma sledovat v pondělí 23. srpna večer televizi, když mělo dojít k útoku. Zaútočit na ni měl dvaatřicetiletý muž, kterého už stihla zadržet policie. Podle slov Katie Price ji měl udeřit pěstí do obličeje a po děsivém útoku se jí podařilo nějakým způsobem z domu utéct. Když však utíkala, poranila si nohy, které už předtím měla zraněné.

Pohmožděný obličej a zřejmě zlomená čelist

„Mám veliké modřiny, celý obličej mám nafouklý a musela jsem do nemocnice. Stále jsem z toho ochromená a zdrcená. Policii jsem řekla, že mě přepadli,” prozradila zahraničnímu webu The Sun. Katie má pohmožděný obličej a podezření na zlomenou čelist. Vyšetřování celého incidentu stále pokračuje. Katie už je však z nemocnice doma a oporou jí je její rodina a přátelé.

Máma pěti dětí a televizní hvězda

Katie Price je známou anglickou televizní hvězdou. Dříve se pravidelně objevovala v Daily Star, FHM, britské mutaci časopisů Playboy, Maxim, Esquire nebo Vogue. V roce 2002 se objevila na zářijové obálce amerického vydání časopisu Playboy.

Je známá svou zálibou v plastických operacích, kterých už má hlavně na obličeji pěknou řádku. Katie ale není jen businesswoman a televizní osobnost, ale hlavně máma pěti dětí. Z několika předchozích vztahů má děti - Harvey Price (19), Junior Savva Andreas Andre (16), Princess Tiaamii Crystal Esther Andre (14), Jett Riviera Hayler (8) a Bunny Hayler (7).

Související články

Další články