Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Brutální napadení dvou lesbiček: Nechtěly se líbat, skončily v kaluži krve

Zdroj: Facebook
Příšerné
Melania a její přítelkyně Chris si prošly peklem. V londýnském autobuse je surově zbila čtveřice mladíků, potom je ještě okradla. Strážcům zákona se po intenzivním pátrání podařilo chuligány dopadnout.

Na květnovou cestu po městě letuška Melania Geymonat se svou přítelkyní Chris jen tak nezapomenou. Ve dvoupatrovém autobusu si sedly nahoru, načež je začala obtěžovat skupinka čtyř mladíků.

Ti se je nejprve snažili donutit, aby se začaly líbat. Ženám to připadalo nemístné, takže odmítly. Situace ale zcela nepochopitelně vygradovala v brutální napadení. Výtržníci je zbili do krve, potom ještě okradli.

Londýnské policii se v pátek podařilo útočníky dopadnout. Jak informoval britský Mirror.co.uk, jde o chlapce ve věku 15 až 18 let. Skončili ve vazbě a na krku mají podezření z napadení a loupeže.

Britští politici útok odsoudili, včetně premiérky Theresy May "Byl to děsivý útok, na napadený pár musím stále myslet. Nikdo by neměl skrývat to, kdo je a koho miluje. Musíme spolupracovat na odstranění nepřijatelného násilí vůči komunitě LGBT," řekla May.

Související články

Další články