Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ MRÁZ: Teploty spadnou k –20 °C a příští týden bude ještě hůř! PŘEDPOVĚĎ

Čekají nás třeskuté mrazy
Zdroj: Profimedia
Milovníci zimy asi zaplesají, pro normální lidi to ale není dobrá zpráva. Do Česka se valí ledové dny, které s sebou přinesou třeskuté mrazy. Teploty budou padat k minus 20 stupňům, příšerně mrznout bude nejen v noci, ale i přes den.

Kdo jásal, že se nám letos vyhnou kruté mrazy, s tím může zase přestat. Už o víkendu se začne brutálně ochlazovat a příští týden z nás zima nadělá rampouchy. Podle předpovědi ČHMÚ se teploty prakticky nedostanou nad nulu.

pátek Jasno až polojasno, na severovýchodě a zpočátku i na jihu území místy oblačno až zataženo a ojediněle slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –5 až –9 °C, na Moravě a ve Slezsku –2 až –6 °C. Nejvyšší denní teploty –2 až +2 °C, v nížinách až +4 °C, v 1000 m na horách kolem –7 °C.

sobota Jasno až polojasno, ojediněle zataženo nízkou oblačností a slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –5 až –9 °C, při uklidnění větru a sněhové pokrývce kolem –14 °C. Nejvyšší denní teploty –3 až +1 °C.

neděle Jasno nebo polojasno, ojediněle nízká oblačnost a slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –10 až –14 °C, při uklidnění větru a sněhové pokrývce kolem –18 °C. Nejvyšší denní teploty –8 až –4 °C.

pondělí Skoro jasno až polojasno, ojediněle nízká oblačnost a slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –11 až –15 °C, při uklidnění větru a sněhové pokrývce kolem –20 °C. Nejvyšší denní teploty –8 až –4 °C.

úterý Polojasno až oblačno, ojediněle slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –10 až –15 °C, při sněhové pokrývce ojediněle kolem –20 °C. Nejvyšší denní teploty –8 až –4 °C.

Vyhlídka počasí od středy do pátku Jasno až polojasno, ojediněle nízká oblačnost a slabé sněžení. Nejnižší noční teploty –10 až –15 °C, při sněhové pokrývce ojediněle kolem –20 °C, v závěru období –7 až –12 °C. Nejvyšší denní teploty –9 až –4 °C, postupně –6 až –1 °C.

Související články

Další články