Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brutální kampaň na očkování: Ministerstvo chce vyděsit Česko bezvládnými těly

Drsná kampaň: Ministerstvo chce lidi vystrašit k očkování
Zdroj: Ministerstvo zdravotnictví ČR
kampaň

Ministerstvo zdravotnictví razantně přitvrdilo, Ve snaze přimět občany k tomu, aby se očkovali proti nemoci covid-19, chystá kampaň s brutálními obrázky z nemocnic.

V počtu lidí, neočkovaných proti nemoci covid-19, Česká republika stále zaostává za vyspělými zeměmi. Počet nemocných navíc roste závratným tempem. Ministerstvu zdravotnictví proto již došla trpělivost s přesvědčováním občanů po dobrém a chystá na ně brutální kampaň.V ní budou zobrazeny snímky bezvládných pacientů, kteří skončili s covidem v nemocnici.

Půjde o lidi, kteří skončili na jednotkách intenzivní péče nebo dokonce zemřeli. „Bude to kampaň, jak říká pan premiér, brutální, ale také realistická, aby lidé věděli, jak to vypadá v nemocnicích. Aby lidé věděli, jak vypadají pacienti, kteří se nenechali očkovat a skončili na jednotkách intenzivní péče,” řekl k chystané kampani ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO).

Z původně několika stovek snímků ministerstvo nakonec vybralo dvanáct, které v kampani využije. Doplní je texty, které odkazují na nejčastější mýty a dezinformace ohledně očkování.K vidění bude kampaň v médiích i na sociálních sítích.


Související články

Další články