Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brutální hádka ve Výměně manželek: Tohle můžou zvládnout jen otrlí diváci!

Tohle bude opravdu hodně ostré.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Kostelce u Jihlavy, kterou tvoří Kristýna (23), Filip (21), syn Pepa (4) a dcera Jolanka (5). Na druhé straně se seznámíme s Andreou (34), Lukášem (33), Lukášem (10), Dominikem (8) a Alexem (1,4), kteří žijí v Ostravě.

V tomto díle Výměny manželek se bude především řešit neuvěřitelný nepořádek v bytě rodiny z Kostelce u Jihlavy. To, co ale přijde během osmi očí, bude ještě horší. Kristýna při konfrontaci nevybíravým způsobem urazí Andreu kvůli barvě pleti. Při bouřlivé hádce budou padat vulgární výrazy a křik bude slyšet po celé restauraci.

Dnešní premiérový díl Výměny manželek bude opravdu masakr. Všechny naprosto šokuje, když se maminka Kristýna setká po deseti dnech se svým Filipem a první, co z jejích úst vypadne, bude rasistická nadávka směrem na Andreu.

„Cigánská svině,“ řekne naprosto rozčíleně. Kristýna hned v prvních minutách prakticky přizná, že sotva odvede děti do školky, tak si pak jde lehnout a nic nedělá. „Podle toho to tam ale vypadá. Je tam špína,“ snaží se Kristýnu slušně konfrontovat maminka Andrea.

Načež jí Kristýna odvětí, ať tam klidně ta špína je, že jí to je vlastně jedno. Rozhovor mezi osmi očima se nakonec hodně vyhrotí. Tenhle díl zvedne ze židle nejednoho diváka.

Související články

Další články