Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

BRUTÁLNÍ HÁDKA Seleny Gomez a Jennifer Aniston: Vjely si do vlasů kvůli CHLAPOVI!

Konec dlouholetého přátelství?
Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 69 fotografií
Považovala ho za muže svého života, ale nakonec se Jennifer Aniston (49) a Justin Theroux (46) koncem loňského roku rozešli. A teď už možná víme proč. Vyrojily se totiž překvapivé spekulace, že za pádem manželství, ze kterého málem vzešlo i miminko, stála Selena Gomez (25). Ta je přitom s herečkou dobrá kamarádka, což stejně nezabránilo hysterické hádce!

Jennifer Aniston je na prášky. Herečce se na podzim zhroutil svět, když jí krachlo manželství s Justinem Therouxem. Plánovala s ním miminko a vysnila si budoucnost zalitou sluncem. Jenže to vůbec nedopadlo podle jejích představ, ostatně stejně jako s Bradem Pittem (54).

Teď přišla pro Aniston další rána. Proslýchá se totiž, že si na Therouxe políčila její dobrá kamarádka Selena Gomez. Ta to má v milostném životě podobné, žádný vztah jí nevydrží a dřív nebo později ji začne partner podvádět.

„K Seleně měla velmi blízko, proto se cítila hodně zrazená. Zeptala se jí proto na rovinu, jestli je to s Justinem pravda. Selenu to hodně urazilo,“ řekl pro DailyMail.co.uk zdroj blízký oběma herečkám.

Selena románek s Therouxem popírá, ale Jennifer jí prý nevěří ani nos mezi očima. Takže zatímco ani jedna nebude mít chlapa, každá přijde i o dobrou kámošku.

Související články

Další články