Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Brutální FOTO UVNITŘ: Tohle už není možné. Ornelle málem vyskočily z halenky její odhalené přírodní pětky

Ornella má opravdu bujné tvary.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 24 fotografií
Že na sebe sem tam Ornella Koktová (25) ráda upozorňuje svými obřími vnadami, o tom se popsaly už stohy papírů. Ovšem tentokrát předvedla své obří poklady takřka ve své plné kráse. Dá se dokonce mluvit o tom, že na svém hrudníku nosí zbraně hromadného ničení.

Když se ve společenských kruzích vysloví jméno Ornella Koktová, většinu lidí okamžitě napadne jméno jejího manžela a podnikatele Josefa Kokty a představí si neskutečná obří ňadra. Zkrátka Ornelliny poklady jsou tím, o čem se mluví a co budí velké vášně. Ornella je ve svém věku mimořádně obdařená a zároveň má důvod být na své poklady náležitě pyšná.

Snad i proto je ráda vystavuje. Tentokrát ji zachytil objektiv fotoaparátu u líčení a stačilo opravdu málo, aby jí nevypadly z halenky až na stůl. Ornella nemá v úmyslu a prý ani nikdy nepřemýšlela o tom, že by se svým velkým hrudníkem něco dělala. "Ani zvětšit, ani zmenšit. Jsem spokojená," svěřila mladá kráska, která přiznala i to, že mnoho mužů pohledem nejprve sjede její poklady a až potom se jí podívá do očí. Upřímně, není se ani moc čemu divit.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy