Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Brutální dekolt Miluše Bittnerové: Svým hrudním arzenálem by dokázala Pearl Harbor smazat z mapy

Tohle je dekolt, který by sestřelil i Kimovu raketu.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 77 fotografií
Česká Marilyn Miluše Bittnerová (40) se po delší době objevila ve společnosti. A nebyl to návrat jen tak ledajaký. Sympatická herečka přišla v sobotu do Národního divadla s brutálně nadupaným dekoltem, který praskal ve švech.

Herečka Miluše Bittnerová (40) po delší době vyvětrala své medicinbaly. Jako by svým ve švech praskajícím výstřihem říkala: královnou velkých výstřihů jsem já a nikdo jiný!

Měl to být snad vzkaz pro Jitku Čvančarovou (40), s níž co do velikosti dekoltu svádí boj doslova „o prsa“?

Ačkoliv Bittnerová nic nevyhrála, především mužskou část obecenstva si na předávání divadelních cen Thálie svými ženskými půvaby naprosto podmanila.

Japonsko se může jít se svým atomovým útokem na Pearl Harbor zahrabat. Miluščin hrudní arzenál by tenhle ostrov poslal okamžitě ke dnu. Anebo možná vystřelil do vesmíru.

Jsme zvědaví, zda na tuhle parádu úřadující držitelka titulu nejlepší žena krev a mlíko Čvančarová odpoví. Momentálně je těhotná, takže potenciál tady je. Překonat Milušku by mohla ve chvíli, kdyby trumfla i sama sebe a vytasila se s ještě větším hrudníkem, než jaký předvedla loni ve Varech.

Související články

Další články