Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Brutální čin v Teplicích: Rok a půl starou holčičku měl ubít opilý přítel její matky

Brutální čin v Teplicích: Rok a půl starou holčičku měl ubít opilý přítel její matky
Zdroj: Pixabay
neštěstí
V neděli odpoledne se Teplicemi roznesla strašlivá zpráva o úmrtí teprve rok a půl staré holčičky. Policie násilnou smrt vyšetřuje a podle kriminalistů ji měl brutálně ubít opilý přítel matky zesnulé holčičky.

"Mohu potvrdit, že krajští kriminalisté vyšetřují násilný trestný čin, ke kterému došlo v Teplicích. Vzhledem k tomu, že poškozený je nezletilý, nebudeme poskytovat žádné další informace," uvedla pro TN.cz ústecká policejní mluvčí Šárka Poláčková. Přítel matky zabité holčičky měl být zdrogovaný a opilý. Dítěti údajně způsobil kromě poranění hlavy i zlomeniny a podlitiny po těle.

Ani tamní krajští záchranáři k případu nesdělili žádné detaily. Potvrdili pouze fakt, že v neděli odpoledne zasahovali v Teplicích a převezli dítě do ústecké nemocnice.

Dědeček toužil holčičku vidět

Pro TV Nova se také vyjádřil dědeček zabité holčičky. Ten se svou manželkou holčičku nikdy neviděl, protože se údajně její matka se synem zdrcených prarodičů rozešla krátce před porodem. "Jsem z toho úplně, úplně, úplně moc špatnej," svěřil se dědeček. "Člověka to úplně...je to těžký," dodal. I když malou nikdy neviděli, posílali jí dárky i oblečení. Věřili, že ji brzy uvidí. V neděli se však od příbuzných dozvěděli, že je rok a půl stará holčička v nemocnici s vážným poraněním hlavy, kterému nakonec podlehla.

Související články

Další články