Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Brutální alkoparty mladých slovenských kopaček: Šlapky, chlast, roztřískaný hotel, ostuda jak hrom!

Zdroj: reprofoto futbalsfz.sk

Nikdo je doteď pořádně neznal, jen skalní na Slovensku, kteří nemají co dělat, a tak koukají na zápasy fotbalové omladiny, co se snaží honit za balónem. Ale teď už konečně o nich ví celý svět.

Slovenská repre do 21 let se na hotelu Senci pustila do brutálního večírku, který odnesl nejen nábytek, ale i ti, kdo tam pracují. Zpovykané kopačky se nejprve dožadovaly otevření zavřeného baru a přísunu alkoholu, a dokonce aby je nemohl nikdo zastavit, spoutali pracovníka hotelové ochranky a přivázali ho k zábradlí!

Nějakou prozíravou duši napadlo zavřít hotel, takže tahle ožralá zvěř nemohla odejít ven, kde by to bylo bývalo dopadlo ještě hůř, neboť měli v plánu vyrazit za holkami do okolních vykřičených podniků. Nicméně s nimi zůstaly zamčené i escort holky, které si hráči nechali dovézt přímo na pokoj.

Slovenskému listu Nový čas přišlo na hráče anonymní udání a přesný popis toho, co tam frackové prováděli, a bohužel se nejedná o výmysly, tohle totiž potvrdil i předseda Slovenského fotbalového svazu Ján Kováčik.

Hráči zdemolovali část hotelu, roztřískali nábytek, dělali v noci bordel, a dokonce obtěžovali úplně na mol ostatní hosty. V baru, který byl zavřený, nechali po sobě nechutnou památku, když močili do sklenic, rozkopali asi pět pokojových dveří.

Vše se odehrálo v říjnu poté, kdy hráli s Itálií, ale k ničemu jim to nebylo, protože na šampionát nepostoupili. Tak se frajeři předvedli jinde a jinak, když už to nezvládají na trávníku.

Související články

Další články