Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Brutálně zbitá herečka Zelníčková se opět porvala! Co se proboha zase stalo?

Zdroj: eXtra.cz
+ Další fotografie
Na konci července se bála o život, ale teď jakoby do herečky a zpěvačky Veroniky Zelníčkové vjel pořádný životní náboj a chce se se vším konečně poprat. Dokonce se nebojí zase bolesti, které si musela užít až až.

Před dvěma měsíci se sexy divu pokusil její známý ubít k smrti. Jen tak tak vyvázla živá s těžkými poraněními hlavy. Útočník o několik váhových kategorií těžší, jí se podařilo jako zázrakem uprchnout a přivolat pomoc. "Kamarád" jí způsobil opravdu vážný otřes mozku, chuť žít ve Veronice převládla. A i proto se dneska může považovat za přeživší

„Po zkušenosti, kterou mám za sebou, nebylo o čem přemýšlet. Díky instinktům se mi podařilo vyváznout, ale od té doby ve mně dřímá strach. Chci se ho zbavit a hlavně se naučit, jak se ubránit,“ prozradila zpěvačka známá z muzikálu Mamma Mia! Veronika Zelníčková, která se pomalu vzpamatovává z hrůzného zážitku, který by ve zdraví nemusel přežít průměrně trénovaný muž.

„Z toho, co jsem si o případu přečetl v médiích, se divím, že to přežila. A říkám to bez skrupulí. Musela jednat naprosto instinktivně a chuť žít převládla. Jinak si to neumím vysvětlit,“ říká trenér Pavel Strouhal, pro kterého je Veronika hrdinka, ale i tak ji teď trénuje v obranném systému Kalah.

„Důležité je zachovat chladnou hlavu a nezpanikařit. To si myslím, že se stalo. Veronika je pro mě ideální žák,“ dodal a po pár úderech od dychtivé zpěvačky možná i litoval, že ji tolik naučil. Muselo ho to taky bolet.

Související články

Další články