Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brutálně zbitá herečka z Ordinace: Právě probíhá soud s útočníkem! Neuvěříte, na co se agresor vymluvil!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
Krásná herečka Veronika Zelníčková (23), známá ze seriálu Ordinace v růžové zahradě nebo Gympl, málem přišla o život. Napadl ji známý z kapely, kde hraje. Celý krvavý incident se odehrál v obci Jemníky u Slaného, kde má skupina zkušebnu. Útok proběhl na konci července a v těchto dnech probíhá s agresorem Waldemarem Malíkem (23) soud. Co k útoku řekl?

Rána půllitrem do hlavy, škrcení a údery láhvemi od piva. To musela vytrpět herečka a zpěvačka Veronika Zelníčková, která se objevila v Ordinaci nebo Gymplu. Nakonec útočníka kousla do prstu, on sevření povolil a ona utekla ze zkušebny a vyhledala pomoc svého přítele Poté ji museli rozbitou hlavu ošetřovat. Dodnes chodí Veronika na rehabilitace a má psychické problémy.

Malík si prý útok nepamatuje celý. „Vzhledem k tomu, že jsem ten den večer byl hospitalizovaný na Bulovce, mohlo dojít ke zkratovitému jednání v důsledku hypoglykemického záchvatu,“ řekl Malík během soudu o svém výpadku paměti. Informaci přinesly novinky.cz.

První ránu půllitrem si nevybavuje, pak už si ale na své agresivní chování vzpomíná. "Když jsme odcházeli, tak si pamatuju akorát, že jsem měl v ruce půllitr a Veronika padá na zem, samotný úder si nepamatuju. Otočila se směrem ke mně a začala do mě kopat. Asi se bála, taky nevěděla, co se děje. Přiklekl jsem, chtěl jsem jí chytit pusu a nohy, protože řvala. Já ji chtěl jen chytit za ústa, aby přestala, abych mohl přemýšlet, co se stalo, a nějak to s ní řešit. Jak jsem ji chytil pod krkem, tak už byla klidnější a neřvala," popisoval obžalovaný. Malíkovi hrozí za útok až 18 let.

Během soudu nebylo vysvětleno, proč k útoku došlo. Zřejmě se jednalo o zkratkovité jednání obžalovaného. Ten měl mít se Zelníčkovou kamarádský vztah. Dokonce se díky ní dostával do světa celebrit, které ho prý fascinovaly. "Přes Veroniku Zelníčkovou jsem se dostal k zajímavým osobnostem, k hercům, co s ní vystupovali v divadle. Ten prostor kolem ní a ty celebrity byly zajímavé pro mě a chtěl jsem se v tom udržet a být zajímavý,“ dodává.

Malík si také vymyslel, že vezme kapelu, kde Veronika hrála, na dovolenou. Dále tvrdil, že má plno známých, kteří hudební kapelu můžou posunout dál. Dokonce členům kapely namluvil, že má rakovinu, aby se o něj zajímali.

Veronika má z útoku dodnes trauma. Dochází na rehabilitace krční páteře a bojí se být sama.

Související články

Další články