Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Brutálně týraný pejsek se rozkládal zaživa: Vžene vám slzy do očí, co prožil pak!

Štěňátko drastické zacházení málem nepřežilo!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 30 fotografií
Některým lidem by se mělo zakázat pořizovat si psa. Tohle štěňátko je toho smutným důkazem. Malý pejsek zažil nechutně kruté zacházení. Páníček ho zanedbával do takové míry, že už se začínal rozkládat. Teprve za minutu dvanáct se dostal do rukou dobrovolníků z psího útulku. Děsivý případ se stal v anglickém Lancasteru.

Hnisavé rány po celém těle a nepředstavitelné utrpení. Pejsek si prošel jen stěží myslitelným peklem. Majitel se o něj vůbec nestaral a mučil ho hladem. Když už na tom bylo štěně tak špatně, že se zdálo, že ho brzy čeká smrt, vykopl ho páníček na ulici.

Dobří lidé naštěstí stále existují. Utýraného pejska našel na ulici muž a neprodleně ho zanesl do psího útulku. Tamní dobrovolníci povolali zkušeného veterináře a ze všech sil se snažili štěňátko zachránit. Přestože měl jen špetku naděje, nakonec se stal zázrak. Psí doktor řekl, že přežije!

V útulku měli velkou radost a dali pejskovi jméno Libre, což ve španělštině znamená svobodný. Trvalo několik měsíců, než se Libre z tristního stavu dostal a ani dnes na tom ještě není úplně nejlépe. Konečně má ale někoho, kdo ho zahrnuje láskou a řádně o něj pečuje. Ujala se ho dívka z útulku a je vidět, že pro pejska udělá první poslední.

Příběh, který málem dopadl tragicky, tak má šťastný konec!

Související články

Další články