Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Brutálně napadená zpěvačka Veronika Zelníčková rok od útoku stále řeší těžké následky!

+ Dalších 5 fotografií
Na konci července minulého roku prožila zpěvačka Veronika Zelníčková nejtěžší chvíle života. Ve zkušebně ji brutálně napadl jeden spolupracovník z kapely Anacreon, který se později přiznal, že ji chtěl zabít. Veronice tato událost ublížila nejen psychicky, ale musela se dostat z těžkých zdravotních následků. Nyní podstupuje snad už poslední lékařské zákroky. Byla jí odebrána vlastní kost z brady a přenesena na místo, kam přijde nový zubní implantát.

Muzikálová herečka a frontmanka metalové skupiny Anacreon měla následkem těžkého boje o vlastní život otřes mozku, natržené ucho, poraněnou hlavu a také přišla o jeden zub. „Rozbil mi o hlavu půllitr a dvě lahve od piva. Mám na několika místech šitou hlavu. Pokusil se mě bezdůvodně zabít a jediné, co mě zachránilo, když jsem se bránila, bylo to, že jsem ho kousla. Bohužel když se mi vyrval, vylomil mi tím přední spodní zub,“ popisuje útok zpěvačka.

„O útoku jsem slyšel z médií a bylo mi Veroniky moc líto. Podle mého názoru se zub nevytrhl jen kousnutím. Myslím si, že to byl důsledek vícero úderů do hlavy. Muselo to být strašné, těžko si to někdo z nás umí představit,“ komentuje ošetřující zubní lékař David Urie.

Veronika je neustále v plném pracovním procesu a chybějící zub jí velmi znepříjemňoval zpěv. Pokud zrovna nekoncertuje někde s kapelou, hraje a zpívá v divadle. Během léta bude také v Divadle Hybernia, kde se denně uvádí muzikál Mamma Mia!. „Bohužel nebylo možné mi dát implantát hned, protože mám úzkou čelistní kost a implantát je širší. Proto jsem musela na zákrok, kde mi tu kost nastaví a tím rozšíří. V divadle a u zpěvu mi to příšerně vadí. Doposud mám malý nasazovací zub, který si musím nalepovat. Vydrží nalepený zhruba 45 minut, a tak i během představení se mi stává, že se mi uvolní a zůstane v puse. Několikrát denně ho neustále nalepuji. A bohužel s ním mám dost zvučné sykavky, což u mojí práce není vítané a dost lidí mě na to upozorňuje,“ řekla Veronika a dodala; „Není to lehký zákrok, musela jsem najít i nového zubního lékaře, který je na to vybavený.“

„Její kost a syntetickou kost jsme smíchali dohromady a pomocí membrány a titanových hřebíčků jsme vytvořili takovou kapsu, kterou jsme zašili. Veronika teď musí nechat všechno pěkně srůst a zacelit. Za tři týdny jí tam přilepíme provizorní můstek a zub, který nalepíme na její vedlejší. To bude dočasné, aby mohla bez problému zpívat a vlastně celkově fungovat. Za půl roku jí do té nové uzdravené kosti dáme implantát, opět se to musí hojit další 3 až 4 měsíce. Teprve až potom našroubujeme nový zub, který se mezitím vyrobí v laboratoři,“ vysvětluje Veroničin zubní lékař. Zpěvačka tak až za rok bude mít své zuby opět v normálním stavu. Jedná se o středně pokročilou chirurgii, kterou Veroničin původní lékař nebyl schopen provést.

Veronika Zelníčková se nyní šetří, snaží se odpočívat a nenamáhat postiženou kost, aby se vše uzdravilo, jak má. Lékař David Urie jí velmi důsledně vysvětlil, že si se svým zdravím nesmí zahrávat. Musela odřeknout několik představení muzikálu Mamma Mia!, ve kterém měla hrát téměř denně. Zaskočit ji tedy až do 13. srpna, kdy se koná poslední představení, musely ostatní kolegyně.

„Pevně věřím a doufám, že tohle je poslední střípek z toho, co se mi stalo. Už bych to chtěla mít za sebou a nepřipomínat si to ničím,“ svěřila se Veronika.

Mohlo by vás zajímat

Další články