Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Brutálně mučil štěně, teď se na něj chystá LYNČ! Lidi touží Jakuba (24) pořádně zmlátit

Zdroj: youtube.com, Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Otřesný případ týrání pejska, kterého jeho mladý páníček (24) bestiálně zbil tak, že krvácel do břicha, měl zlomené obě packy i pánev, otok hlavy a podezření na otok mozku, se obrací proti agresorovi. Naštvaná veřejnost ho chce lynčovat! Jakubova matka tvrdí, že jejího syna dokonce už napadli.

Jedna ze stránek již vyzývala „mírumilovné boxery“, aby se o mladého tyrana postarali. V diskuzi se ochotně přihlásilo několik desítek lidí, že se Jakubovi z Prachatic „náležité péče“ dostane. Zašlo to až tak daleko, že řada z nich k tomu účelu nabídla své bojové psy.

„Garantuju ti, že tě rozkopu,“ píše například Jiří. „Udělám ti přesně to samé, co jsi ty udělal tomu zvířeti. Těš se,“ slibuje Petr.

Existuje již dokonce facebooková stránka Jakub L. svině, která si dala za cíl dostat mladíka za mříže. Což je ta lepší varianta. Kdyby totiž došlo k lynči, obrátí se to proti jeho aktérům a policie by byla nekompromisní.

„Před námi ho ani zákon neschová,“ píše ale třeba naštvaná Míla.

Jako provokace vyznívá, že si brutální chovatel na Instagramu říkal Untouchable_Jake (Nedotknutelný Jake). Profil si už přejmenoval na Nevis_nicccc.

Veřejným prostorem již také obíhá tyranova adresa, za kterou spousta lidí poděkovala. Dá se čekat, že před domem dnes budou celé zástupy těch, kteří Jakubovi chtějí „vyjádřit vděčnost“.

„Je pravá, znám ho odtamtud od vidění. Potkávali jsme se ve vchodu, když jsem do toho domu chodil za kamarádkou,“ řekl nám zástupce prachatické omladiny.

Jakubova matka dokonce tvrdí, že k napadení jejího syna už došlo. Žádné detaily ale neuvedla, uvedl web TN.cz

Mladého muže nyní stíhá policie. Při odsouzení mu hrozí až dva roky vězení

A co na reakci veřejnosti říkáte vy? Souhlasíte s ní, nebo je podle vás už přes čáru? Vyjádřete se v diskuzi.

Související články

Další články