Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brutálně ji znásilnil ve Vídni pod obřím kolem! Uprchlík z Afghánistánu pak tvrdil, že chtěl jen sex

Zdroj: profimedia.cz
Rozmohl se nám tu takový nešvar. Uprchlíci začali znásilňovat Evropanky. Další případ hlásí Rakousko. Osmnáctiletá dívka byla brutálně znásilněna přímo v zábavním parku Prátr. O případu informuje web Krone.at.

Nadržení kluci, kteří neměli nikdy sex? A do toho navoněné a hezky oblečené Evropanky? Bylo jasné, že tohle spojení nemůže dělat dobrotu. A také nedělá. Uprchlíci se stávají po silvestrovských událostech noční můrou pro miliony vyděšených Evropanek. Bojí se nejen Němky, Belgičanky i Francouzky. Znásilňování Evropanek uprchlíky už musí řešit také sousední Rakousko.

Zpravodajský portál Krone.at přinesl šokující případ znásilnění, které se odehrálo v noci ze soboty na neděli. Afghánský žadatel o azyl přímo v zábavním parku znásilnil osmnáctiletou dívku. Ta je otřesená a skončila v nemocnici. Je na tom velmi zle po psychické stránce. S uprchlíkem z Afghánistánu si prý chtěla jen povídat a myslela si, že je to hodný kluk.

Jenže se spletla. Afghánský mladík později přiznal, že mu šlo jen o sex A tak si ho vzal.

Dívka tak porušila doporučení primátorky z Kolína nad Rýnem, která Evropankám nedoporučuje, aby se k uprchlíkům přibližovaly na vzdálenost menší, než je délka paže Tahle dívka se přiblížila hodně blízko a ještě se dala s mladým Afgháncem do řeči.

Kdyby nezasáhli strážci z parku, byla by znásilněna opakovaně. Takhle jen ležela zahrabaná v listí na studeném asfaltu. Nad ní se točilo obří kolo, které je symbolem Vídně.

"Byl to takový hubený, docela hezký kluk. Když jsme se ho ptali, co dělá, tak říkal, že chtěl jen sex," uvedli pro Krone.at strážci zábavního parku, kteří dívce zachránili život.

Naštěstí se už západní novináři přestali držet falešné korektnosti a začínají psát, co se v souvislosti s uprchlickou vlnou děje Díky nim se tak Evropa probouzí a možná to časem dojde i Angele Merkel, která uprchlíky do Evropy pozvala.

Související články

Další články