Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Bruce Willis slaví 65. narozeniny: Divoký milovník se usadil až na stará kolena

Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 5 fotografií
výročí
Hollywoodský krasavec, známý milovník žen a drsňák Bruce Willis slaví 65. narozeniny. Herec známý například ze snímků Smrtonosná past, Pulp Fiction či Armageddon nikdy neměl o ženy nouzi a jejich přítomnost si skutečně vychutnával. Ačkoliv poprvé ženatý byl už v osmdesátých letech, skutečně se usadil až na stará kolena s o 24 let mladší modelkou Emmou Heming (41).

Bruce Willis patří k těm typům mužů, kteří zrají jako víno. Nejenže neztratil nic ze svého sexappealu, ale ve věku, kdy jeho vrstevníci houpají na kolenou vnoučata, která by vlastně mohl i on brzy mít, se stará o své malé dcery. Ty jsou výrazně mladší než první tři, které má s herečkou Demi Moore

Není divu, že se Bruce v roce 2009 po sňatku s Emmou Heming rozhodl, že s ní bude mít děti. Poprvé za celý život se totiž skutečně usadil a krásná modelka ho jako jediná žena dokázala opravdu zkrotit. Nejenže se na ostatní ženy ani nepodívá, ale vzorně pečuje o pětiletou Evelyn a sedmiletou Mabel. Ty mají skvělé vzory ve starších sestrách Rumer, Scout a Talulah.

Ještě než po padesátce našel skutečnou lásku, prošla náručí hvězdného idola řada žen a Willis byl svými milostnými románky vyhlášený. Demi Moore si vzal po tříměsíční známosti a je až s podivem, že manželství vydrželo 13 let. Bruce prý i během svazku s přitažlivou herečkou hledal potěšení u jiných žen, přesto ho rozvod s ní zdrtil. Útěchu mu poskytla pornoherečka Alisha Klass. Skutečnou lásku pak našel až u Emmy Heming.

Kráska z Česka

Češky mají být údajně vůbec nejkrásnějšími ženami na planetě, možná právě proto Bruce okouzlila i naše modelka Petra Němcová (40). Ta sice jakýkoliv románek popírala, Willis ale přátelům nadšeně vyprávěl o tom, jak dokonalé intimní chvíle s ní prožívá.

Související články

Další články