Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Bruce Willis slaví 63. narozeniny: Divoký milovník žen a skvělý herec stárnout umí

Hollywoodský drsňák Bruce Willis zraje jako víno.
Zdroj: Facebook/pinterest.com
+ Další 3 fotografie
Díky své vizáži drsňáka je už natrvalo zaškatulkovaný mezi představitele neohrožených akčních hrdinů, kteří ani pro ostré slovo nemusí chodit daleko. Řeč je o hollywoodském herci Bruci Willisovi, který dnes slaví 63. narozeniny. Pojďte se s námi podívat na to, jak šel čas s touto americkou ikonou.

Bruce, přezývaný Bruno, patří k těm typům mužů, kteří zrají jako víno. Nejenže neztratil nic ze svého sexappealu, ale ve věku, kdy jeho vrstevníci houpají na kolenou vnoučata, se on stará o své malé dcery.

Urostlý herec s vyholenou hlavou se narodil v Německu. Otec byl americký voják a matka Němka. Ve dvou letech se s rodiči odstěhoval do New Jersey a po jejich rozvodu, v šestnácti letech, utekl z domu. Obsluhoval benzinovou pumpu, pracoval jako soukromý detektiv, ale nejvíc ze všeho chtěl být hráčem na foukací harmoniku. Kamarádi ho ale přemluvili, ať to zkusí s herectvím.

Bruce se přihlásil do dramatického kurzu, kde získal základy herectví. Následovalo stěhování do New Yorku a role v reklamě na džíny. Od 80. let se začal objevovat v televizi a ve filmu. Mezi nejznámější z nich určitě patří seriál Měsíční svit, Smrtonosná past, Pulp Fiction: Historky z podsvětí, 12 opic, Pátý element, Šestý smysl nebo Armageddon.

Náručí hvězdného idola prošla řada žen a Willis byl svými milostnými románky vyhlášený. Po tříměsíční známosti se oženil s herečkou Demi Moore, se kterou má tři dcery. Manželství se ale po třinácti letech rozpadlo. Útěchu prý rozvedený herec hledal u pornoherečky Alishy Klass, s níž se stýkal jen krátce. Willisovi potom učarovala jiná žena, modelka Petra Němcová (38). Ta sice jejich vztah vyvracela, Bruce ale svým přátelům tvrdil, že s krásnou Češkou prožívá velmi hezké intimní chvíle. Dalšími ženami, které se po jeho boku objevovaly, byly modelka Eva Jasanovská, herečky Kim Cattrall, Nadia Bjorlin nebo Brooke Burns.

V roce 2009 se oženil s modelkou Emmou Heming, se kterou má dvě dcery. A ačkoliv by si už mohl užívat hereckého důchodu, s natáčením přestat nehodlá. Nejnověji ho můžete vidět v kinech v thrilleru Přání smrti.

Související články

Další články