Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Bruce Lee a Chuck Norris na společném snímku! Mohly se stát události, které vám ukážeme?

Ano, opravdu se potkali.
Zdroj: imgur.com
+ Dalších 17 fotografií
Jednou šel Chuck Norris (77) po ulici a proti němu šel Bruce Lee (1940-1973). Ne, to není začátek vtipu ze série o Chucku Norrisovi. To je prostě realita. A realita je někdy hodně podivná. Podívejte se na události a fotky, které s odstupem času v lidech vyvolávají dojem, že se to snad ani nemohlo stát.

Jedinec si vždy utváří myšlenky o realitě na základě získaných zkušeností. Jenže realita je někdy silnější než naše představy a zažité stereotypy. A pak se nám představa o realitě bortí jako domeček z karet.

Opravdu jste si mysleli, že The Beatles vyprodávali jednu halu za druhou. Kdepak. Začínali jako každá kapela. A nikdo na ně nechodil.

Bill Gates také nebyl vždycky bohatý. A už vůbec to nebyl týpek, co sedí jen za počítačem. Když ho načapali za volantem bez řidičáku, vznikla klasická policejní fotka, která má dnes unikátní cenu.

Zavražděný rapper Tupac si v klidu zašel na večeři s Madonnou. Komik Charlie Chaplin řešil složité otázky s Albertem Einsteinem. Boxer Muhammad Ali v roce 1981 hovořil se sebevrahem a říkal mu, že život je moc fajn. Walt Disney slavného myšáka Mickeyho vytvářel v potu tváře a moc mu tu nešlo…

Takový je svět, ve kterém žijeme. Královna Alžběta byla kdysi šťabajzna a Usáma bin Ládin toužil vyhrát olympiádu. Nevěříte? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články