Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Bronzový šermíř z Tokia je velký fešák: Alexander Choupenitch má tělo jako Adonis

Zdroj: Se souhlasem Alexander Choupenitch
+ Dalších 6 fotografií
Pohledný šermíř

Český šermíř běloruského původu Alexander Choupenitch (27) dokázl na olympijských hrách v Tokiu vybojovat bronzovou medaili. To je pro Českou republiku veliký úspěch! Jak vlastně tento talentovaný sportovec vypadá v reálu, když nemusí tvrdě trénovat? Podívejte se v galerii!

Alexander Choupenitch rozhodně není jen pohledný muž, ale také talentovaný sportovec. Do turnaje nevstupoval jako favorit, ale přesto se mu podařilo získat na olympijských hrách v Tokiu krásnou bronzovou medaili. Nejdříve porazil španělského protivníka, poté Němce Joppicha a nakonec zničil také Egypťana Hamzu.

V semifinále sice prohrál proti Cheung Ka Longovi, ale poté dokázal porazit Japonce Šikineho. Česká republika už má tak dvě medaile na letošních olympijských hrách, první získal kanoista Lukáš Rohan.

Talentovaný Alexander

Na svůj instagram Alexander rád přidává nejen profesionální snímky ze zápasů, ale také ze svého soukromého života. Na některých snímcích také ukázal své vypracované tělo, což se bude určitě líbit zvlášť dámskému publiku. Kromě sportu se věnuje též hudbě a nazpíval již několik písní včetně skladby Tak daleko, k níž vznikl i videoklip. 

Více o LOH 2021 Tokio ➔

V galerii se podívejte na mladého a talentovaného sportovce Alexandera Choupenitche!

Související články

Další články