Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brno volá o pomoc: Docházejí kapesníčky! Fanoušci Komety opět trapně nezvládají vyřazení z hokejového play-off!

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Zatímco fanoušci jiných extraligových klubů smutní po konci sezony v průměru pět a půl hodiny a pak se vrátí ke svým ubohým životům, v Brně se prakticky zastaví čas a celé město se promění v armádu nesoudných primitivů, kteří buď brečí, nebo hrozí pěstí, že jako příští rok to přijde.

Ve městě prakticky došly papírové kapesníky, ordinace psychiatrů jsou plné a ze záloh byli povoláni drážní zaměstnanci na odpočinku, aby hlídali koleje před zoufalými idioty, kteří mají s Kometou Brno intimní vztah takové intenzity, že včerejší vyřazení v semifinále play-off pro ně znamená de facto konec kvalitního života.

Přitom se vůbec nic nestalo. Víceméně trapný provinční klub opět překročil svůj stín a postoupil mezi nejlepší čtyři celky soutěže, aby zcela po zásluze prohrál 4:1 na zápasy s Litvínovem, což není žádná tragédie. Kometa Brno při vší úctě na titul nikdy neměla a mít nebude a případný zisk poháru by byl skvrnou na jinak stále slušné pověsti ELH v zahraničí.

Namísto aby v Brně byli rádi, že měli tu čest hrát semifinále a snít o finále třeba s pražskou Spartou, tak brečí jako malé děti a nedokáží se vyvarovat skutečně trapných výlevů.

"Su na ně pyšnej," napsal si na profil známý fanoušek Brna Víťa Baroš po včerejší prohře v prodloužení, jako by bylo být na co pyšný! "Za rok je to naše," volá pro změnu do světa jedna z fanouškovských stránek absolutní nesmysl pravděpodobně vzešlý z pijatyky po včerejším konci světa.

V Brně by si měli uvědomit, že Kometu Brno berou vážně jen fanoušci Komety Brno, kteří jsou sice vážně super a je jich hodně, ale to ještě neznamená, že mají právo vůbec vyslovovat spojení typu "finále extraligy", do kterého se loni dostali podvodem a na dvě stě let dopředu naposledy... A hlavně, když už prohraju, nebrečím jak malé děcko, nota bene prohrálo-li se zcela zaslouženě.

Brno by si obecně mělo uvědomit, že se k němu zbytek republiky chová velice pěkně, pan Babiš přispěl zdejšímu hnutí Žít Brno podle všeho na kampaň (v Brně neříkat, necháváme je v tom, že to jako bylo všecko nadšením), nikdo se místním neposmívá a nenadává do neandertálců a eXtra tam má dokonce zpravodajku, za to je všecko, stejně jako za semifinále extraligy, třeba hlavně směrem do Prahy děkovat, a ne ještě fňukat.

Upozornění autora: Nezapomeňte mi v diskuzi pod článkem omlátit o hlavu baráž:-)

Související články

Další články