Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Zdravotní a sociální a hurá hřešit zpátky tam, kde se chlastá, tančí a bikiny se nosí proklatě nízko!

Nela a její kamarádky na chorvatské pláži, kde je trochu větší zábava
než v Brně.

Tak to vypadá, že snad poprvé bude toto léto za něco stát.

Konečně nebudu celé léto trávit na koupáku v Brně, ale pocestuju všude možně, vykoupu se v různých mořích a ochutnám kuchyni daných zemí… Je fakt, že už teď mám procestováno pár kilometrů a ještě mě jich pár čeká.

Po návratu z Mallorky do Brna jsem povyřizovala věci, kvůli kterým jsem se musela vrátit, poplatila zdravotní, sociální a další „důležité“ věci, které nám obtěžují život, pokud je nezaplatíme, a pak už jsem si jen užívala. Chodila jsem na večírky do Mandarinu, kde mají už otevřenou krásnou zahrádku, strávila nějaký čas s bráchou a s mamkou a co jsem si konečně po třech letech splnila – výlet do Chorvatska na Pag Novalja, party ostrov, druhá Ibiza. Kamarádi tam jezdí pravidelně, ale mně to nikdy nevyšlo, protože jsem buď nemohla, nebo jsem byla v Hotelu Paradise.

Celkem se divím, že jsem to přežila, protože večírky s neskutečnou hudbou tam jedou asi 18 hodin denně. Jak večer, tak i odpoledne. Tancujete v plavkách u bazénu a u toho popíjíte drinky a vlníte se v rytmu hudby – neskutečný. Byla jsem tam jen tři dny, kvůli odletu na Mallorku zpět, ale bohatě mi to stačilo, protože zůstat dýl by mě asi položilo.

Jo, a co mě potěšilo, tak mě tam poznala velká spousta lidí, byli milí, přátelští, chtěli fotku nebo pokecat. Posílám jim velký dík a pozdrav. No a doufám, že letos v srpnu se tam ještě jednou vrátím!!

Teď jsem se ocitla zase na Mallorce, kde se budu válet tři týdny. Pláž, drinky, pláž, drinky, tanečky a zase drinky. Sakra, tohle léto bude fakt super!!!! Snad ho budete mít tak super jako já nebo ještě víc, to vám přeju!!

Mějte se krásně a užívejte si!

Vaše

Nela

Mohlo by vás zajímat

Další články