Tak jsem si takhle vložila na svůj Facebook fotku z Mallorky, která se mi moc líbila. Hlavní roli v této koláži fotek hraje můj zadeček.

Netušila jsem, co jedna fotka, respektive můj úžasný zadeček, může způsobit, a byla jsem moc mile překvapena. Ne, že bych teda nevěděla, že mé pozadí je dokonalé, ovšem slyšet to od ostatních, to potěší mnohem víc, navíc když vás pochválí dámská část populace. Je jasné, že pohledy mužů/kluků/chlapů vám celkem jasně dají najevo, co se jim na vás líbí nebo co na vás obdivují. Zrcadlo doma taky mám a pochválit samu sebe mi problém nedělá, ale úsměv na tváři mi vyskočil, když jsem si přečetla komentář od jisté slečny. Psala, že nikdo nemá hezčí zadeček než já a rozhodně bych si jej měla nechat pojistit.

Celkem jsem o tom přemýšlela a ve finále to není úplný výkřik do tmy. Co kdyby mě náhodou nějaký kluk „kopl do pr****“? Pak bych z toho mohla mít ještě aspoň pěkných pár peněz, kromě očí pro pláč. Kdybych tedy měla přemýšlet, jako přemýšlejí světové hvězdy, co si nechají pojistit, měla bych jasno. Byl by to můj moravský zadek „made in Moravia, zadeček by Nela Slováková“.

Mějte rádi své tělo, mějte rádi sami sebe a hlavně mějte rádi Nelu Slovákovou.

Nezapomeňte si mě přidat na Instagramu nelinkaa a na Facebooku Nela Slováková a Nela Slováková Fashion.

Pusu všem!