Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Zatracenej rok, úchylnej Špindl a moje kočka matka…

Nelinka má velice atraktivní maminku!
Zdroj: Sochi Winter Olympics

Konečně je ten zatracenej rok 2013 za námi. Nebo aspoň pro mě to byl pěkně zatracenej rok, až se mi nechce ani vzpomínat, co všechno se událo, a chci se koukat už jen dopředu a fandit lepším zítřkům…

…no, a jak jste se bavili na Silvestra?? Můžu vám říct, že tenhle Silvestr byl můj nejklidnější asi od 17 let, kdy mi maminka dovolila „oslavovat“ bez ní.

Již tradičně už pátým rokem jsem se vydala do Špindlerova Mlýna. Ale k překvapení všech ani ne se svým klukem (protože žádného nemám – smích), ani ne se svojí kámoškou, ani ne s partou trhlých lidí, se kterými tam jezdím každý rok, ale se svojí kočkou mamkou. Možná taky proto to byl tak klidný Silvestr. Ale zato mi další den nebylo špatně z alkoholu, neměla jsem kocovinu a jak se říká: „Jak na Nový rok, tak po celý rok“, a pokud to má tedy platit, tak já jsem naprosto spokojená.

S předsevzetími to nějak nehrotím, protože je většinou stejně nikdo z nás nedodržuje, proto si je nikdy nedávám, ale letos jsem si spíš jen tak sama pro sebe řekla, že se do půl roku naučím druhý jazyk, a to němčinu, a taky že začnu dodržovat trošku lepší jídelníček… Protože guláš apod., to u mě bylo loni na týdenním pořádku.

No když jsem před Silvestrem šla v Brně jednu charitativní přehlídku na podporu dětí s cystickou fibrózou a já !!!NEMODELKA!!! jsem stála na mole společně s !!!!MODELKAMI!!!, jako je Aneta Vignerová, Lucie Hadašová nebo Tereza Zimová, cítila jsem se oproti nim jako malý, tlustý špekáček (smíííích).

Takže guláše chvilku vynechám a trošku se posnažím svoje „předsevzetí“ dodržet.

Přeju i vám, ať zvládáte vaše předsevzetí a vůbec všechno…

Vaše Nela

Související články

Další články