Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Zapomeňte na prsa, teď je hlavní můj twerkující zadek. A řeknu vám, proč mám skvělou figuru!

Nela Slováková se dala na twerking.
Zdroj: archiv

Ahoj všichni,

tak se konečně i k nám „na vesnici“ do Brna dostal ten slavný tanec „TWERK“. V Americe už to určitě pomalu vychází z módy a k nám to přišlo až teď. No, ale což o to, samozřejmě že jsem se hned první hodiny musela zúčastnit. Je mi totiž už celkem trapné, že mám takovou postavu, jakou mám, přestože nic nedělám. Píše mi spousta holek, jaké držím diety a jaký dodržuju stravovací/fitness program.

Je divné odpovídat, že nedělám nic, cpu se neustále brambůrky, doma peču bůček, jím guláše a zapíjím to pivečkem (smích). No tak teď už můžu říkat, že chodím na lekce twerku.

Pokud pořád nevíte, co to je, je to ten tanec, kde se vrtí a tancuje vlastně jen zadkem. No nic, nechala jsem si vyrobit speciální úbor a mohla jsem vyrazit. Ale teda můžu Vám říct, jak nejsem zvyklá vůbec nic dělat a naprosto nesportovat, po hodině twerku, jelikož hodinu vrtíte zadkem v podřepu, jsem si ztěžka dosedla na záchod, posadila se na židli nebo nastoupila do auta. Tři dny trvalo, než se z toho moje stehenní a lýtkové svaly vyléčily.

Trénovala nás úžasná slečna Martina, která tancovala v klipu Bena Cristovaa (26) a Ega. Její stehna jsem jí záviděla a nemohla z nich spustit oči. Takhle namakané nohy, to Vám povím, to bylo něco.

Každopádně i přes tu dřinu se už těším na další hodinu, až si zase zavrtíme prdelkami. A že mi to prdelkování celkem jde :-)

Vaše Nela

Související články

Další články