Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Začala plesová sezona. Ano, i v Brně máme plesy!

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Začala plesová sezona. Ano, i v Brně máme plesy!
Zdroj: Archiv Nely Slovákové
+ Další fotografie
Konečně nám začala plesová sezona. Já jsem ji již tradičně odstartovala plesem v mém městě, v Brně.

Ples jako Brno se již tradičně konal v úžasných prostorách Wanniecek Gallery, jež naskýtá neskutečné možnosti, jak si s prostorem pohrát, využít každičký jeho kousek a následně si užít krásnou atmosféru, kterou tento ples nabízí.

Já osobně jsem byla letos oproti loňsku mnohem spokojenější. Více jsem si ho užila, minimálně co se partnera a všech okolností kolem týká.

Pokud mám zhodnotit celkový dojem z plesu... I přesto, že jsem "Brňanda", nezávisle dokážu říci, že Praha, pokud jde o organizace a pořádání velkých společenských akcí, je rozhodně ve většině případů daleko před námi Moraváky.

O to mám ale větší radost, když o Plesu jako Brno mohu zmínit, že je to podle mého nejlepší ples v České republice

Při kupování lístku jsem se sice rozčilovala To kvůli nezručným asistentkám, které nebyly schopné mi v podstatě 2 měsíce prodat lístek. Ty už ale pro firmu, která ples pořádala, nepracují, tak věřím, že příští rok to bude úplně bez chybičky, protože jiný zádrhel jsem na této akci nezaznamenala.

Jídlo bylo úžasné, jako vždy. Naprosto čerstvě dovezené ústřice a šampaňské na plese nechyběly. Další pochoutky si už ani nepamatuji, protože jich bylo opravdu mnoho

Personál ochotný a milý, slečna, která měla na starosti obsluhu našeho stolu, byla usměvavá, vstřícná a nic, co jsme si poručili, nebyl problém. Libor Bouček (35) byl jako moderátor večera vtipný, aukce na nadaci pro děti úspěšná, program dostatečný. Prostě super večer, který jsem si se svou láskou a přáteli užila a už se zase těším na příští rok.

Na fotky, jak nám to slušelo, můžete mrknout v galerii nebo na mém Instagramu Nela Slováková.

Tak hezkou plesovou sezonu a nebuďte burani/buranky. Zajděte si před takovýmto velkým večerem k vizážistce, kadeřnici, pokud bude třeba, najměte si stylistku a proboha, dámy - Louis Vuitton a Gucci kabelky se na ples prostě NEHODÍ!

Vaše Nela

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy