Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vzkazuje: Jednou si na super zimní dovču našetříš i ty!

Zdroj: archiv Nely Slovákové
Tak jsem zase tady. Předem Vám chci říct, že už brzy se můžete těšit na pravidelnou dávku několika videí ode mě. Pro moje hejtrs - je mi to opravdu moooc líto, ale budu vidět ještě víc. Asi si mě raději už zablokujte, nebo se zblázníte. Budu teď totiž pořád a všude. Muhehehe.

No a ráda bych Vás trošku pozlobila a ukázala Vám, kde jsem zase byla.

Jelikož jsem hrozně šikovná a mám už skoro všechny dárky nakoupené, netrápí mě tedy typický vánoční shon a můžu si užívat od rána do večera třeba na trzích, doma u pohádek nebo taky na wellness s lahví šampaňského v ruce. A to jsem taky udělala.

S přítelem jsme vyrazili do hotelu Kempinsky v Tatrách. Milujeme to tam.

Pro mě je to jeden z nejnádhernějších hotelů. Vypadá jako v pohádce.

Božská atmosféra, v zimě dvojnásob, luxus, lahodné jídlo, domácí atmosféra, krásné wellness – to všechno tento úžasný hotel má…

Takže jsme se procházeli, leželi u bazénu, já popíjela šampaňské a měli jsme se při druhém adventním víkendu naprosto skvěle!! My se teda máme pořád skvěle, ale občas je to ještě skvělejší. Hahaha.

No a co vy? Lítáte po obchoďácích a sháníte poslední dárky?! No jo, to je hrůza, nechtělo by se mi. To si raději zase někam zajedeme. Válet se a popíjet, poznávat nová místa a užívat si.

Mějte se fanfárově a sledujte mě na Instagramu. Mezi vašimi followers přece nemůžu chybět.

Vaše Nela

Související články

Další články