Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vytasila svou novou zbraň. Povedl se nosánek?

Nemá teď místo nosu „frňákovník“?
Zdroj: Facebook.com
Jen co se brněnská zpravodajka Nela Slováková zotavila z náročné operace nosu, tak kde jinde se léčit než na dovolené? Blondýnka svůj nosánek předvedla pod slunečníkem a v bikinách v Dubaji. Dost těžko se jí ale budete dívat do obličeje, když má tak nádherná prsa.

Dlouho se Nela Slováková (25) rozhodovala podstoupit bolest a nechat si opravit bambulku na nose. Teď už to má konečně za sebou a může si dosyta užívat svůj nový, vylepšený vzhled.

Aby úspěch operace a spokojenost opravdu oslavila, rozhodla se jet do své oblíbené destinace v Dubaji a svůj nosánek, který už není jak od Pinocchia, pořádně opálit. Ale nebyla to zrovna ta část těla, která turistům i místním lidem vyrazila dech.

Stále víc než nosem na sebe Nela umí upozornit silikonovým poprsím, které rozhodně nezahaluje do neforemných plavek, ale spíš látka sotva zakryje bradavky.

Dřív tenhle fígl možná používala k tomu, aby si lidé nevšimli jejího nedostatku na nose, a že jí to šlo. I dnes si málokdo může všimnout, že má spravený nos, když na nás vytasí tyhle melouny. Ale proč ne, Nela je spokojená a lačné oko muže taky.

Související články

Další články