Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vrací úder: Fakt nemohu za vaše nudné Vánoce!

Brněnská zpravodajka Nela Slováková vrací úder: Fakt nemohu za vaše nudné Vánoce!
Zdroj: Archiv Nely Slovákové
+ Další fotografie
Věnováno jen všem těm nepřejícným komentátorům, kteří sedí u počítače a chudáčkům jim nezbývá nic jiného než se bavit a pomlouvat životy jiných, protože ty jejich vlastní stojí za jedno velký NIC!!

Máme sice už po Vánocích, ale mně to nedá se nevrátit k té vlně nenávistných, závistivých, zlých a hnusných komentářů, které se objevily, když jsme já a eXtra.cz zveřejnily mou fotku u stromečku s kupou dárků, které jsme si s přítelem vzájemně koupili

Řeči, že Vánoce jsou o času stráveném s rodinou, o tom, že se všichni o svátcích ve zdraví sejdeme, nebo o tom, ze se máme mít všichni rádi atd., atd., co jste mi cpali ve všech vašich komentářích, si strčte za klobouk!

On někdo z vás ví, jak moje rodina žije, kdo je zdravej, jestli je někdo z nás nemocnej a kolik se nás sejde u večeře na Štědrý den?

Jestli ano, tak to teda velký pardon, ale pochybuju, že je s tím kdokoliv krom mého blízkého okolí obeznámen, a proto bych to uvedla ve zkratce na pravou míru všem těm hlupákům, kteří podobným příspěvkem atakovali moji fotku, protože to mě zase jednou tak vytočilo, že jsem nemohla věřit vlastním očím.

1. Mám zdravou kompletně celou rodinu.

2. Na Štědrý den, první svátek vánoční i druhý svátek vánoční se scházíme kompletně všichni na oběd a společné posezení Krom těch, kteří už nejsou mezi námi, zajisté. Ty uctíváme po celý rok tím, že si na ně vzpomeneme, děláme za ně mši, chodíme na hřbitov a připomínají nám je společné zážitky.

3. Pokud máme já, můj přítel, moje mamka, babička, teta, strejda atd. peníze na to si koupit 150 dárků, tak si těch 150 dárků koupíme a vám všem, co jste trapně komentovali mou fotku, je do toho velký víte co!!!

Když mám někoho ráda a za předpokladu, že na to mám, koupím mu všechno na světě Nevidím jediný důvod, proč by ne, i kdyby těch dárků mělo být 5x víc než teď!!!

Vaše kecy byly pro tentokrát jen ubohá závist a řeči o zdraví a času stráveném s rodinou trapná záštita vaší nepřejícnosti. Ale co čekat. Já tomu říkám "čecháčkovství". Hejbněte zadkem a třeba se vám příští Vánoce taky poštěstí.

Sbohem a šáteček.

Jo a nezapomeňte mrknout pod článek do galerie nebo na můj Instagram Nela Slováková. Tam vám tu kupu všech dárků znovu posílám.

Vaše, dárky obklopená, Nela

Související články

Další články