Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Válím se v Dubaji nebo na Mallorce a všem pracujícím vzkazuji, že se mi pěkně opaluje zadek!

Piju, opaluju se a pak zase piju… prostě pohoda.
+ Další fotografie
Brněnská zpravodajka našeho webu Nela Slováková dlouho neposedí na jednom místě. Jen se vrátila z Dubaje, už vyrazila na Mallorcu. Aby se ale neválela pořád jen u moře, plánuje i záslužnější činnost. Vyrazí do Milána nakoupit pár nových hadříků, na které si (prý) sama vydělala.

Ahoj všichni. Po návratu z Dubaje jsem se doma moc neohřála. Jen jsem vyprala věci, sbalila nové plavky a tradááá na Mallorcu.

Letos jsem si řekla, že tančení na Mallorce vynechám, takže jsem se jela na víkend jen slunit, zkontrolovat to v Pacha Clubu a odpočinout si. I když s tím odpočíváním je to trošku paradox, protože jsem se teď válela u moře víc než dost, a to ještě ani nezačaly prázdniny. Dvakrát Dubaj, Mallorca, nestěžuju si.

Takže teď nemám v plánu minimálně měsíc někam jezdit. No, vlastně přesně za měsíc mám už naplánovaný další výlet.

A kam? Do města módy. Pěkně nakoupit nové věcičky, botičky, kabelečky, vypít pár Aperolů a strávit hezký víkend kde jinde než v Miláně. Hmmm, nemůžu se dočkat.

A kdyby si někdo chtěl naivně myslet, že vesele „rozhazuju“ vyhraný milion (a že si to pořád pár chytrolínků myslí), tak NE. Milion jsem měsíc po výhře chytře investovala a teď už „bojuju“. Jako každý z vás, z nás…

Posílám vám pár fotek na ohřátí. Sledujte mě na Instagramu Nela Slovakova a mějte se rádi.

Mohlo by vás zajímat

Další články