Zdravím domů,

jako každou chvilku, tak zrovna i teď, v dubnu, mě to v Česku začalo pěkně prudit.

Jako nezlobte se na mě, ale to počasí si s námi opravdu dělalo, co chtělo. Jeden den jsem vyšla v teniskách a další ráno po vytažení rolet zjišťuji, že na silnicích leží 3 cm sněhu. No tak to mě úplně vytočilo a řekla jsem si „DOST!!“, musím k moři!!!

Do kufru jsem sbalila pár šatiček a svoje neonkový plavčáky (v případě, že se vám na mně plavky líbí, můžete mít taky takový. Mrkněte na FB Nela Slováková Fashion a objednávejte). No a už už jsem seděla v letadle s mojí nejlepší parťačkou mamkou směr Dubaaaaj!!

Miluju ten pocit, když odpočítávám dny, za jak dlouho už se budu opalovat a popíjet Cosmopolitan u bazénu. Nejlepší a úúúúžasnýý pocit.

Taky to znáte? Samozřejmě v mužském případě mi je jasný, že se těšíte na pivo a „buchty“, takže ten pocit musíte mít dost podobný a néé že néé.

No co vám tady budu psát a vykládat. Týden utekl jako voda, trochu jsem si spálila prdelku, vypila nespočet Cosmopolitanů, snědla kila sushi a vajíček ke snídani, no a chlapům, kteří s námi sdíleli hotel, se musí o mých plavkách zdát ještě teď. (smích)

Ale znáte to. Všude dobře, doma nejlíp.

Mějte se hezky, všechno berte s nadhledem, povinně mě sledujte na Instagramu (Nela Slováková) a hlavně se/mě mějte ráááááádi.

Vaše Nelinka, špulinka, pusinka…