Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: V Dubaji se chlapům zdá o mých bikinách. A nejen o nich, hihi!

Nela se s muslimskými zvyky ohledně oblékání moc nemaže, tohle vidět
Islámský stát, tak … No místo popravy by dostala na prdel a pak by se
o ní servali.
Zdroj: archiv Nely Slovákové
Nelinka má Brno ráda, ale přeci jen ráda si vyjede ze slumu do luxusu mezi boháče trošku se projít po pláži, co kdyby se čapnul nějaký šejk. No prostě se opaluje. A pořizuje při tom de facto pornografický materiál... Pozor, článek obsahuje skrytou reklamu, ale kdo si u Nely koupí nejvíc hadrů, tomu ukáže v Brně zezadu své vily okénko do její sprchy, kam plavky nenosí.

Zdravím domů,

jako každou chvilku, tak zrovna i teď, v dubnu, mě to v Česku začalo pěkně prudit.

Jako nezlobte se na mě, ale to počasí si s námi opravdu dělalo, co chtělo. Jeden den jsem vyšla v teniskách a další ráno po vytažení rolet zjišťuji, že na silnicích leží 3 cm sněhu. No tak to mě úplně vytočilo a řekla jsem si „DOST!!“, musím k moři!!!

Do kufru jsem sbalila pár šatiček a svoje neonkový plavčáky (v případě, že se vám na mně plavky líbí, můžete mít taky takový. Mrkněte na FB Nela Slováková Fashion a objednávejte). No a už už jsem seděla v letadle s mojí nejlepší parťačkou mamkou směr Dubaaaaj!!

Miluju ten pocit, když odpočítávám dny, za jak dlouho už se budu opalovat a popíjet Cosmopolitan u bazénu. Nejlepší a úúúúžasnýý pocit.

Taky to znáte? Samozřejmě v mužském případě mi je jasný, že se těšíte na pivo a „buchty“, takže ten pocit musíte mít dost podobný a néé že néé.

No co vám tady budu psát a vykládat. Týden utekl jako voda, trochu jsem si spálila prdelku, vypila nespočet Cosmopolitanů, snědla kila sushi a vajíček ke snídani, no a chlapům, kteří s námi sdíleli hotel, se musí o mých plavkách zdát ještě teď. (smích)

Ale znáte to. Všude dobře, doma nejlíp.

Mějte se hezky, všechno berte s nadhledem, povinně mě sledujte na Instagramu (Nela Slováková) a hlavně se/mě mějte ráááááádi.

Vaše Nelinka, špulinka, pusinka…

Související články

Další články