Jak jsem se těšila na víkend, tak začal teda pěkně krušně.

V pátek jsem si vzala SLKčko, stáhnu střechu a jako největší frajerka si to mířím do města koupit si něco hezkýho na sebe, abych byla večer šik. Zaparkuju na rynku uprostřed města a valím s kámoškou shopovat.

Po zakoupení super topu si to celá šťastná mířím zpátky k autu, protože už nestíhám a měla jsem dávno ležet na řasách. Sednu do auta, zase stáhnu střechu, šlápnu na to a slyším fakt něco divnýho. Říkám si, mám nějaký kamínky na kole nebo za sebou něco táhnu…

Vystupuju z auta a zjišťuju, že mi nějakej dobrák, kterej mě má asi moc v oblibě, vysklil celý zadní okno, FAKT SUPER! Takže posunuju řasy, což je taky šílený, a valím s autem na servis, kde mi stojí doteď.

Každým dnem se utvrzuju, jak jsou tady lidi zlí, závistiví a nepřejícní. Jsem přesvědčená, že v těchto vlastnostech je Česká republika v TOP 3 na světě. Každý každého pomlouvá, nikomu není přáno a občas to zachází i do takových situací, že vám vysklí okno, propíchnou gumy nebo něco podobného. Takže tomu, co mi to udělal, moc děkuju a jedeme dál…

Jinak jsem zahlídla na eXtra.cz, že o mě Agáta nějak zakopává. Moc tomu nerozumím, asi protože jsem buď tak hloupá, nebo má v hlavě na… no někdo jinej.

Agátu neznám, ona nezná mě, nikdy jsme si nic neudělaly, proto o to víc nechápu její silná a vulgární slova směrem ke mně. Já o ní nic říct nemůžu, neznám ji jako člověka a dokonce si i myslím, že v normálním životě je to úplně obyčejná holka, šťastná máma a zamilovaná žena. Ale soudit člověka, kterého neznáme a jen jsme o něm „něco slyšeli“, to fakt nenávidím a taky to nikdy nedělám. Ale co, nemůžeme být všichni stejní.

Jsem ráda, že víkend skončil a začal nový, snad lepší týden. Top, který jsem si koupila, jsem si stejně nevzala a vysklený zadní sklo se opraví.

Nemám to tady ráda, každým dnem víc a víc. Chci vypadnout pryč…

Mějte se, vaše Nela