Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Takhle si opaluju zadeček se svou krásnou maminkou! Ne, v Brně fakt ne!

+ Další fotografie
Brněnská zpravodajka našeho webu Nela Slováková si s maminkou, která je rovněž sexbomba, vyjela do Dubaje a začíná to vypadat, že z Nelinky bude brzy zpravodajka eXtra.cz z Emirátů!

Ahoj všichni fans, haters, lovers, nolovers, no prostě všichni.

Ani vám nemůžu říct, odkud se momentálně zase hlásím, protože si přijdu už fakt blbě.

Ale jelikož mě tento skvělý server extra.cz platí za to, abych vám o sobě psala všechno možné i nemožné, musím s pravdou ven.

On Pavel Novotný (34) by mě stejně vyhmátnul a ještě by napsal, že tu jsem s kdejakým šejkem milionářem, nejlépe ne s jedním, tak se raději dobrovolně přiznám. (Smích. Pavle, promiň.)

Zase nás to v Brně nějak s mamkou začalo zmáhat, tak jsme prostě musely nutně odjet. Víte co, potřebuju si opálit zadeček, aby byl ještě hezčí, než je, vypít pár, teda hodně Cosmopolitanů a jednoduše si oddechnout od Brna.

Dubaj byla jasná volba. Zaprvé letadlem jsme tady coby dup, a když jsme tu svoje zadečky opalovaly před měsícem, byly jsme naprosto spokojené. Takže stejný hotel, stejná pláž, dobré jídlo a pití ani nezmiňuju a místo 33 °C je tady teď 39 °C.

No děs a hrůza. Na to, že je květen a jsem podruhé v Dubaji, tak to celkem jde. Uvidíme, co přinese příští týden. Rozhodně vás budu informovat, to se nebojte.

Mějte se krásně, a chcete-li si užívat více mých fotek – Instagram Nela Slovakova je jasná volba.

See you, berte život s nadhledem a mějte se rádi, je přece léto.

Související články

Další články