Fuj, to teda byl ale natřískanej, pracovně prodlouženej víkend. Snad moje nejobávanější akce je za mnou a myslím, že jsem ji úspěšně a s grácií zvládla.

Ještě v létě mě kontaktovala brněnská agentura Prestige models, zda bych neměla zájem moderovat castingy k jejich soutěži Look Bella 2014, která se letos bude konat už jedenáctým rokem. Prvně jsem si nebyla moc jistá a představa, že stojím na pódiu v nákupním centru plném lidí a něco jim tam vykládám, mě trošku děsila, protože s tak „velkou“ akcí nemám moc zkušeností, ale nakonec jsem si sama pro sebe řekla: „Co to děláš, proč o tom vůbec přemýšlíš, ty hloupá, vždyť jsi Nela, ta Nela, která si ve všem věří a do všeho jde po hlavě.“ (smích) No a tak uběhlo pár měsíců a já stojím v Jihlavě v nákupním centru a moderuju Casting Look Bella 2014. Mimo jiné jsem teda byla i v porotě, musím se pochlubit, protože hodnotit krásné holky, to mě baví, a tak jsem si to užila nejen pracovně.

Jsem moc ráda, že můžu moderovat ještě další casting, a to v Olomouci 15. října. Takže když se, holky, budete chtít přihlásit a stát se vítězkou Look Bella 2014 nebo třeba modelkou, neváhejte a dorazte. Castingů je dohromady 14 po celé České republice, tak rozhodně nějaký musíte stihnout.

Ty brďo, když já si vzpomenu, jak strašně dávno to už je, když já sama jsem se hlásila jako hosteska do agentury Prestige models, tak se mi tomu nechce ani věřit. Bude to už skoro 10 let. O pár let později jsem si ale agenturu rozjela sama a jsem vlastně moc ráda, že jsem se modelkou nestala, a díky za to, co dělám. Co bych taky modelkovala se svou výškou 170 cm a „ne úplně modelkovskýma“ nohama. (smích)

Ale jako „prcek“ si aspoň můžu dovolit velmi vysoké podpatky, které táááááák miluju.

Těšte se na video a sledujte mě na Instagramu – nelinkaa a lajkujte moji FB stránku: HP-NELA SLOVÁKOVÁ FASHION. Dozvíte se tam vše možné… (smích)

Vaše nejoblíbenější Nela