Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Šla testovat k Vietnamcům, zda se v Brně servírují blafy! Dopadlo to krutopřísně!

Zdroj: youtube.com
Brněnská zpravodajka eXtra Nela Slováková si v bufetu nedaleko brněnského nádraží nechala zabalit papání a moc se nenapapala. Na rozdíl od žebrající ženy, po kterou udělala Nelinka dobrý skutek.

Kauza brněnských blafů ze školních jídelen se zamotává poté, co ředitelka jedné ze škol vyslala světu vzkaz o tom, že studenti, kteří blafy zveřejnili, předtím s porcemi manipulovali.

Buď jak buď, v Brně máme zpravodajku, kterou nám konkurence může jen závidět, protože takhle investigativní novinářku nemají ani britské Timesy v Londýně a okolí, natož aby ji měl někdo ve Štatlu.

Nelinka si vybrala náhodný bufet v centru mýty opředené světové metropole jižní Moravy a děly se zajímavé věci. Slováková coby zuřivá reportérka dala videu sociálně investigativní rozměr, když nejprve zdokumentovala hygienické podmínky v bistru (ta podložka pod nohou stolu vypadá fakt chutně, pozn. aut.), zabojovala s xenofobií a po vědecké analýze stavu vydané porce ji celou věnovala žebrající ženě, pro kterou musí být žebrání zrovna v Brně, které už tak není dvakrát bohaté, velmi složité, a tak byla ráda, že nemusí tentokrát hryzat kůru.

Nelince děkujeme za příspěvek, a pokud vy něco nechutného v Brně nebo kdekoli jinde cvaknete nebo natočíte na téma odporné blafy, sem s tím!

Související články

Další články