Poslední víkend v listopadu jsem s přítelem vyrazila do nádherného hotelu Kempinski v Tatrách. Někomu vám ten název prozradí, o jaký hotel jde, a komu ne, tak pro představu je to celosvětová síť nádherných hotelů.

Osobně jsem byla asi ve třech a ten v Tatrách na Slovensku považuji za jeden z nejkrásnějších, hlavně v zimě. Koupete se v luxusním wellness, francouzskýma oknama vidíte na jezero, které je dominantou tohoto komplexu, všude kolem je sníh a vy jen odpočíváte, pijete šampaňské, válíte se na obrovských pohodlných lehátkách a zase pijete šampaňské. No prostě báááájo.

Sotva jsem se vrátila a vybalila plavky, tak zase balím snowboard, oteplováky a už jsme s kočkama na cestě směr hory, Itálie, Livigno. Cesta dlouhá 800 km, ale se třema blondýnama v autě, kdo by se nudil. Hory jako ze sna. Sníh, sluníčko, Aperol k tomu – no vynikající.

Po týdnu se vracím zpět, rychle vybaluju kufr, peru věci a už sedím v autě s mamkou směr Špindl. Taková každoroční klasika už několik let po sobě. Nádhernej luxusní hotel Savoy, vynikající kuchyně, lahodné bílé víno, jen ten sníh tu nějak není. Ne že by nám to nějak vadilo, já si ho užila až až v Livignu, a že by byla mamka vášnivej lyžař, to se říct nedá. Wellness, bobová dráha a místní oblíbený klub Silver Rock nám na víkend bohatě stačily.

No a teď už konečně sedím doma v papučích, vařím červenej svařák, zdobím byt vánočníma serepetičkama a čekám na Ježíška. Seznam měl chudák dlouhej, tak uvidíme, co přinese.

Krásnou vánoční atmosféru vám přeju, a pokud chcete víc fotek ode mě, sledujte mě na Instagramu Nela Slovakova.

Mějte se, vaše Nelinkaaa