Jsem jen jeden obyčejný človíček, který tímto článkem ničemu ani nikomu nepomůže, ale…

Téměř každý máme nějakou potřebu se k této tragické události vyjádřit. Někdo si na sociálních sítí mění profilové fotky, jiní vedou debaty a diskuze na internetu, nebo polemizují o teroristických akcích u čaje o páté… Já se k otřesné situaci chci vyjádřit jen pár slovy tady.

Ano, je to trošku mediálně nafouknutá bublina, protože o X dalších tragédiích, které se ve světě dějí, se ani vlastně nedozvíme. Ale nemění to nic na tom, že mezi mrtvými – úplně mě mrazí, když píšu to slovo – mohl být kdokoliv z nás. Naše maminka, kamarádka, bratr, sestra…

Je to tak zdrcující představa. Jedete do Paříže, města lásky a módy. Chcete si užít atmosféru, kterou toto nádherné město nabízí… Netušíte, že za několik málo hodin hodin už nebudete mezi živými…

Není co víc napsat. Přála bych si ten světový mír, jak o něm vždy hovoří Missky. Aby se měli lidé rádi, navzájem si neubližovali, neválčili a žili to krásné, co nám život nabízí.

Já nejspíš ruším letenky a stornuju hotel. Ruším krásnou VÁNOČNÍ PAŘÍŽ, kterou jsem dala příteli k narozeninám. Protože nechci být u jakékoliv tragédie, která by se mohla ve Vánoční Paříži nedejbože mohla stát.

Pray for Paris… Nejen pro Paris…

Vaše Nel