Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Řeknu vám, jak to je na Mallorce s orálním sexem za drink

Nela Slováková to miluje na Mallorce.
Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie

Zdravím z Brna.

Jsem konečně zpět, i když jen na chvilku, protože mám v plánu koncem měsíce zase utéct aspoň na chvilku zpět na Mallorku… Říkám si co tady. Klasicky jako každý rok v Česku je tady léto srovnatelný s podzimem, takže počítám, že opálit a užít si opravdového léta můžu jen někde v zahraničí, ale rozhodně ne tady.

Jen co jsem přijela do Česka, čekalo mě milé – nemilé uvítání. Nasednu do svýho novýho auta a hned za rohem, sotva co vyjedu z domu , šup, pan policajt, radar, pokutička 2000 za rychlost, na shledanou, 3 body, mějte se pěkně. Kurnik, to mám ale pech. No a co?! Jestli si myslel, že mi zkazí moji dobrou náladu, tak to byl teda na omylu.

Co mi ale náladu lehce zkazilo, byl odkaz, na který jsem narazila na internetu. Jedná se o nějakou novou stupidní hru, kterou nevím jakej s prominutím idiot si vymyslel. Tento název jsem slyšela poprvé a po dopsání tohoto článku ho hodlám použít a slyšet naposledy. Jde o tzv., jak jsem si na internetu přečetla, „mamading“. Rozhodně nebudu popisovat, co to je za hru, a každý, kdo chcete, si to jistě na eXtra.cz přečtete. Nevím, zda o tom mám mluvit jako o hře, nebo o naprosté nechutnosti, vrcholu všeho odporného atd., ale ať si o mně myslí kdo chce, co chce (a že mi je to úplně jedno), tak ať jsem v Hotelu Paradise tenkrát provedla s Leem, co jsem provedla, tohle mi přijde opravdu nechutné.

Jistě, všichni jsme mladí, chceme všechno zkusit, vyzkoušet, nesmíme být v ničem pozadu, ale myslím, že by měly být hranice toho, kam by člověk prostě neměl zajít. A tahle „hra“ je rozhodně na první příčce v té pomyslné hranici! Nebo aspoň já si to myslím, mám řádění za mlada za sebou a jsem teď ráda, že žiju spořádaný život, mám nejlepšího přítele, skvělou rodinu, bydlím v krásném bytě a rozhodně už nemám zapotřebí zkoušet něco, jako je (FUJ) „mamading“. AMEN!!

Mějte se krásně a sledujte mě na Instagramu (Nelinkaa)

Související články

Další články