Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Potrat, Kometa Brno a další šílenosti, co se mi postavily v týdnu do cesty...

Zdroj: Facebook, archiv
+ Další fotografie

Propána, to byl ale týden.

Plný nečekaných situací, zvratů, změn a všeho možného. Jsem ráda, že je pryč...

Začalo to přezutím auta z letních na zimní pneumatiky. Je to pro mě taková otrava se každý rok dokopat jet do pneuservisu a hodinu tam vždycky čekat... Většinou to samozřejmě dělám na poslední chvíli, až když už sněží a mně teče do bot. Letos se musím sama pochválit, že jsem to stihla už v říjnu a jsem asi jednou z prvních.

To by nebylo nic tak strašného, já vím, ale další den jsem byla svědkem něčeho celkem nepříjemného.

Ač zatím děti nechci a ani o nich nepřemýšlím, musím uznat, že rozhodnutí mé kamarádky jít na potrat mě celkem vzalo. Pro ni to muselo být pochopitelně rozhodně těžší rozhodnutí, protože děti miluje, ale bohužel celá situace a její - s prominutím debilní - přítel, který se k tomu nijak nepostavil, ji dohnali k tomuto.

Spousta lidí to odsuzuje, ale než děťátku zkazit život jak neúplnou rodinou, tak stresovým těhotenstvím, to raději souhlasím s potratem.

Kamarádce a všem, co tohle někdy prožily/prožívají, přeju štěstí a cítím s nimi.

Pryč od smutných věcí.

Tento týden jsem stihla zajít v Brně na hokej. Hrála Kometa Brno vs. HC Oceláři Třinec. Vyhráli jsme 6:3, tak doufám, že jsem jim přinesla trochu štěstíčka.

Dala jsem si na stadionu pivo, klobásu a užila si tu atmosféru. Kometa má super fanoušky, takže být tam je fakt super. Všichni fandí, křičí, zpívají písničky, no mám to moc ráda.

Jsem zvědavá na další týden, co se bude dít.

Mějte se fajn, mějte se rádi a nepomlouvejte se/mě...

Vaše Nela

Související články

Další články