Drazí přátelé,

už by to skoro mohlo vypadat, že jsem se pro letošek nevydala do svojí oblíbené destinace Mallorky, ale to vás jen šálí zrak. Kdo sleduje můj Instagram (Nela Slovakova), jistě zaregistroval, že jsem pro letošek navštívila Mallorku už dvakrát.

Dost možná se tam vydám ještě jednou. Letecky jste u moříčka za dvě hoďky a koupačka s opalovačkou vydrží na Mallorce až do října.

V květnu jsem se na Mallorku vydala s přítelem, kterému jsem tuto mini dovču dala jako dáreček k našemu prvnímu výročí. Takže romantika, západy slunce, pokojové slavnosti, jeden malej večírek a hurá domu. No vlastně počkat. Až taková romantika to nebyla, takže zpět…

Den před odletem jsem chytla střevní chřipku, takže jsem se v letadle napájela Jägermeisterem, záchod ve vzduchu jsem raději nenavštívila, protože už by na něj nemohl nikdo jiný, a vystupovala jsem lehce „navátá“. Nuž, ale bylinný nápoj pomohl a mohli jsme si začít užívat ;) Ovšem historie se o pár dní opakovala a poslední 2 dny strávil na toaletě můj milý, ale o tom vám vyprávět nebudu. Hahaha.

O důvod víc se vrátit s přítelem na Mallorku zpět a vynahradit si to.

No a druhá návštěva byla před pár týdny s kamarádkou. Takže šampíčko, opalovačka, večírek, zase šampíčko, zase opalovačka a pořád dokola. Co vám budu vyprávět. „Stráááášnáá nuda.“

Kam jezdím do hotelu, vám vykládat nebudu. Všichni tam totiž potom pojedete a mé opalovačce nahoře bez je amen. Hahaha.

Mějte se.

Vaše Nela