Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková opět informuje o své dovolené v luxusu!

Ta Nela si žije, co?
Zdroj: archiv Nely Slovákové
Čau, tak protože nám jeden Kempinski v Tatrách nestačil, vydali jsme se s mým miláčkem těsně před Vánoci do dalšího Kempinskiho, a to v Kitzbühelu v Rakousku.

Skoro by to mohlo vypadat, že děláme nějaký průzkum nebo „Tour de Kempinski“. Ale ne. Já jsem v Kitzbühelu ještě nebyla a slyšela jsem jen samou chválu, takže jsme sbalili lyže, snowboard, nakopli naše horse power a už už jsme se řítili směr Rakousko.

Zklamání přišlo hned při příjezdu do malebného městečka. Rtuť teploměru ukazovala 6 °C, louky se zelenaly a po sněhu nebyla téměř ani památka. Ne, že by mě to štvalo, nějaký sněžný nadšenec úplně nejsem, ale když už jsme sakra tahali ty krámy, říkala jsem si…

No nic. Wellnessko to jistilo. Po vypití pár Aperolů a ubytování se bereme župany a jdeme se prohřát do spa světa.

To ale přichází zklamání č. 2. Ve wellness je zima, voda je studená, lehátka jsou tvrdá a nepohodlná a v jediném „teplém“ bazénu je hlava na hlavě. Saunový svět a celkově prostory celkem hezké, ale Kempinski High Tatras, to je prostě top, nehledě na to, že v Rakousku stálo ubytování dvakrát tolik.

Nicméně to neznamená, že jsme si to neužili po svém. Pěkně jsme si pokoupili, nasáli předvánoční atmosféru a už víme, kam příště nepojedeme.

Takže ode mě dnes takový malý report a porovnání dvou hotelů ze sítě Kempinski.

Vaše Nela!

Související články

Další články