Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Na plese ve Štatlu potkáte eXtra Lojzíky, co se neumí obléct ani na cestu k popelnici!

Nelinka se toho na plesech v Brně zásadně nebojí.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie
Brněnská zpravodajka eXtra.cz nekompromisně drtí brněnskou plesovou sezonu. Dnes přináší své postřehy z plesu s názvem Láska je láska, kde měla samozřejmě největší prsa, což je jediný a zásadní požadavek pro všechny, kdo chtějí pro eXtra psát...

Nazdar bazar,

o víkendu jsem navštívila v Brně ples s názvem „Láska je láska“, který se odehrával v prostorách hotelu Internacional, a ráda bych Vám sdělila své postřehy.

Tento ples je trošku na jiné úrovni než takový Ples jako Brno nebo Ples v Opeře. Řekla bych, že je finančně dostupný téměř všem, což se o výše zmiňovaných nedá říct. Nejdražší lístek na tento ples zakoupíte zhruba za 3 500 Kč. Neubírá to ovšem tomuto plesu „na kráse“ ani jej to neokrádá o skvělé jídlo, pití nebo „hvězdy“, které zde vystupovaly, zpívaly nebo ho moderovaly.

Co je ale dle mého názoru vrchol nevkusu, to jsou kreace některých lidí. Vůbec se nedivím, že se nám Pražáci smějí, protože to, co si na sebe někdo dokáže navléct na společenskou událost, kde je dress code víc než jasný, snad ani není možné. Jsem ráda, že se Františka Čížková takového plesu dobrovolně neúčastní, protože si jsem jistá, že by ji na místě ranila mrtvice!

Nezlobte se na mě, ale aby si na ples vzal někdo minišaty, které se hodí v létě na pláž, a doplnil to černými zimními kozačkami, tak to fakt nechcete. Burberry košile, kterou vidíte na sto honů dopředu, zastrčená do „společenských“ jeansů je značka toho: „Jsem z Brna a všichni se podívejte, že na to mám“. Obří nápis ARMANI nebo GUESS dominující celému outfitu, na to jsme tady v Brně specialisté a odborníci. Dál jsem si všimla, jak slečna nádhernou bílou róbu zabila kostičkovanou kabelkou Louis Vuitton hozenou přes rameno. Tady máme další příklad brněnského nevkusu! Kdyby si Monika Absolonová ve svých krásných zlatých šatech nebo moderátor Leoš Mareš (38) v nažehleném obleku od Blažka vzali svoji každodenní klasiku, myslím, že by si toho u nás v Brně nikdo ani nevšiml!

Samozřejmě nemůžu ale úplně všem křivdit. Byly tam i páry, které byly krásně oblečené a na svém outfitu si daly záležet. Dokonce se nekteří nechali i nalíčit od vizážistky nebo si zašli ke kadeřníkovi. Mně to samozřejmě moc slušelo a všech těchto služeb jsem využila, jak se to na takovou událost sluší a patří. (smích) Plesu dominovala červená barva, kterou jsem zvolila i já – nejspíš proto, že byl Valentýn. I když jsem to mohla vlastně spíš bojkotovat černou, protože jsem zase single. Ples jsem si ale užila i se svou kámoškou Kristýnkou. Pila jsem šampaňské tolik, kolik jsem chtěla, jedla ústřice, chobotnice a ty nejsmradlavější vybrané sýry a domů jsem taky dorazila, až se mi chtělo.

No a co z toho plyne? Proboha lidi!! Proberte se!! Jsme v roce 2015!! Existuje Google, stačí kliknout, mrknout na vhodné outfity, zajít do půjčovny a hezky a s grácií vyrazit. Komu to na příští rok není jasné, radši si kupte pivo a párky, pusťte si fotbal nebo nějaký seriál a zůstaňte doma!! AMEN!!

Na moje krásné šaty z plesu můžete mrknout na mém Instagramu Nela Slováková.

Související články

Další články