Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Na mistrovství fandí Slovensku! Za tohle jí ve Štatlu utrhnou hlavu!

Zdroj: Velvyslanectví SR v ČR
Brněnská zpravodajka Nela Slováková je zralá na doživotí. Ano, tolik se u nás dává za vlastizradu.

Čau všichni hokejoví fandové,

taky vás všechny tak pohltilo to hokejové šílenství? Já už skoro měsíc nevidím nic jiného než hokej, obzvlášť posledních pár dnů, které tak trošku nedobrovolně trávím v Ostravě a po deseti letech mám tu "čest" si říkat "hosteska".

Ale co, takovou lážo plážo práci, to prostě chcete, navíc když se na vás vaše výplata na konci mistrovství bude usmívat v eurech. (Smích)

Hostesku jsem faaaakt dělala naposledy snad v sedmnácti někde na výstavišti. Znáte to - ty holky, co chudinky stojí někde u stánku 12 hod. na podpatcích a nemůžou si pomalu ani uprdnout. No hrůza, nic pro mě. Ale když jsem dostala nabídku sem do Ostravy, kde přes den rozdávám pásky do VIP sekce, koukám na hokej a večer chodím pařit, byla bych blázen, kdybych to odmítla. No hroznej vopruz, co vám budu vykládat. (Smích)

Nabízí se otázka: "Komu že ta Slováková vlastně fandí?" (Slovákům, pozn. vydavatele)

Líbila by se mi odpověď: „Slováková fandí Slovensku.“ Ale samozřejmě jako správná Češka fandím Jardovi a našemu českému týmu a doufám, že to dotáhnou minimálně na bronzovou, nejlépe na zlatou medaili!!

Kdo jste v Ostravě na více dnů, přijďte mě navštívit do Fan Zony, která je 500 m od ČEZ Areny. No anebo se potkáme někde na baru na Stodolní.

Související články

Další články