Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Moravská rajda předvedla majstrštyk s mikrofonem a zbavila se půlky šatníku

Nela Slováková už není jen modelka, ale i moderátorka.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Uplynul týden a já jsem trošku zaspala s novým článkem. Raději točím videa nebo píšu něco zajímavého, což bohužel teď nebude ten případ, ale přece jen se mi něco přihodilo nebo jsem v uplynulém týdnu něco prožila.

Tak v první řadě bych se asi ráda pochlubila, že mám za sebou svou první, řekla bych i dost velkou, moderátorskou akci. Jestli jste pravidelnými čtenáři mých článků, možná jste zaregistrovali, že jsem se vrhla do spolupráce s brněnskou agenturou Prestige Models, která pořádá každoročně soutěž Look Bella. Letos mě oslovili, abych jim odmoderovala nějaké castingy k této soutěži, a k jejich velké spokojenosti mi nabídli i moderování velkolepého semifinále, které se uskutečnilo v brněnském Bobycentru. Spolu s Ondřejem Blaho alias Blažmenem jsme vytvořili moderátorskou dvojici. Koukalo na nás kolem tisícovky lidí a myslím, že nám to šlo výtečně. Velké finále se uskuteční 18. 12. tentokrát v Praze v Clarion Congress Hotelu. Tak třeba mě pozvou i tam anebo alespoň usednu v porotě. Nechme se překvapit.

Jinak jsem ještě vyprázdnila po letech svůj šatník a vytřídila oblečení, které ač je pěkné, už nechci nosit. A že toho bylo. Tašky jsem naložila do kufru a odvezla do dětského domova Dagmar tady u nás v Brně. Věřím, že děti měly velkou radost a tak trochu předčasného Ježíška. Jo, a taky jsem ve městě procházela kolem chlápka, který prodával na ulici Nový Prostor. Znáte to. Časopis, ve kterém za 50 Kč nic moc není, a prodávají ho většinou silně sociálně slabší lidé. Byla zima, jemu se kouřilo od pusy, časopis nikdo nekupoval a on tam tak smutně stál. Když jsem si jeden koupila, rozsvítily se mu oči, a když jsem mu místo padesátikoruny dala stovku, tak svítil už jako vánoční stromeček. Mně to nic neudělalo a on byl šťastný. A ač si za to koupí třeba víno, tak aspoň nežebrá jako většina, ale důstojně prodává časopisy. A co z toho všeho plyne? Buďme na sebe hodní, mějme se rádi a pomáhejme si.

Vaše Nela, kterou třeba na Instagramu najdete pod nickem Nela Slovakova.

Související články

Další články