Jistě, chápu, nemusíme tuto americkou slavnost mít rádi všichni, ale úplně „miluju“ hejtování lidí, kteří jsou zrovna singl, i když by singl zrovna třeba být nechtěli, a tudíž jsou i odpůrci Valentýna, snaží se ho bojkotovat a kazit všem ostatním tím, že nám cpou řeči o tom, jak strašně je to hloupej svátek a jak jsme všichni ovce, když ho „slavíme“.

Já Valentýn miluju. Ne, nepotřebuju k tomu, abych své drahé polovičce řekla, že ji miluju jeden vyhraněný den v roce, ale přijde mi hezké, že si v tento den skoro všichni (včetně některých ignorantů) vzpomeneme, že by bylo hezké svému miláčkovi udělat radost třeba kytičkou, malým dárečkem, balonky ve tvaru srdíčka nebo jakýmkoliv malým překvapením.

Já letos dostala dáreček v podobě výletu. Mohla jsem si vybrat z jakéhokoliv evropského města, kam bych se pro tuto příležitost ráda podívala. Po domluvě jsme odletěli do krásných a romantických Benátek, kde jsem ani já, ani můj milý nikdy nebyli…

Půlku valentýnského dne nám bohužel propršelo, to jsme přečkali na drinku v lobby baru našeho hotelu, a po obědě se naštěstí vyčasilo, tak jsme mohli vyrazit vstříc tomuto zamilovanému městu. Gondola, moře, malebné uličky, krásné obchody, a to všechno po jeho boku. Dobré jídlo, pití, a to všechno pečlivě prokládáno pusinkami od něj… No co víc si přát…

Na naše strašně hezké fotky z našeho výletu se můžete podívat tady v galerii nebo na Instagramu Nela Slováková. A kdo se nechce dívat, ať se nedívá…. Hihi.

Vaše valentýnská, zamilovaná Nela