Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Dnes o tom, jak mi všichni závidí a nadávají do zlatokopek a přitom jsou mimo!

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková je tu opět se svým blogem. Dnes o tom, co si o ní myslí závistivé holky, a taky o tom, jaká Nela skutečně je.

Občas mi rozum zůstává stát nad tím, jak strašně jsou lidi nepřejícní, zlí (???) a závistiví. Konkrétně si myslím, že my Češi a naši sousedé Slováci jsme na to specialisté. Jakmile se má někdo líp než vy, je to hned, pardon za výraz, hajzl, určitě krade, prodává drogy nebo je to zlatokopka

Varianta, že by si tady člověk mohl vydělat peníze svou pílí a snaživostí, je téměř mizivá. Jsme specialisté v pomlouvání, nepřejícnosti a pošpiňování jména druhých. Všechny házíme do jednoho pytle, aniž bychom se navzájem znali, nebo o sobě alespoň něco málo z podložených a pravdivých věcí věděli.

A proč tady o tom vůbec mluvím? Jak už jsem řekla, protože mi ze své vlastní zkušenosti zůstává nad některými lidmi rozum stát. Naprosto chápu a respektuju, že každý člověk je jiná povaha, každý si nemůže sednout s každým a všichni navzájem se pochopitelně nemusíme mít rádi. Ale proč má sakra někdo tu potřebu, mluvím-li zrovna o sobě, vykládat lži a věci, které se například dočetl jen někde v novinách.

Zrovna nedávno jsem se o sobě dozvěděla, že prý se mě má někdo vydržovat, protože "faaaakt" není možný, abych se měla "taaak dobře". Samozřejmě jsem po chvilce vyzvídání zjistila, že to o mně tvrdila slečna, která mě (ironicky myšleno) určitě osobně velmi dobře zná. Slečna, která si kouše nehty u mých fotek na Instagramu a pak vymýšlí a na základě mých fotek usuzuje, kde "na všechny ty věci sakra beru"?!?!

Naschvál dávám na Instagram fotky z dovolených s maminkou, aby nějaká taková pipinka o mně nemohla nic vykládat, ale stejně se tomu nevyhnu. Nebo že mám oblibu v šampaňském, které sbírám, a k hezké kabelce, na kterou si vydělám prodejem svých plavek, přihodím moët, aby vypadala fotka hezky, tak to mě dělá horším člověkem nebo zlatokopkou? Bože lidi, proberte se!!

Možná jsem v Hotelu Paradise nebyla dokonalá a udělala jsem pár hloupostí Ale říkejte si, kdo co chcete - byl to můj odrazový můstek pro to, co teď dělám, a nikdy nelituju, že jsem tam byla, udělala to, co udělala, a chovala se tak, jak se chovala. Být jiná – možná jsem to nevyhrála a nedělám dnes to, co mě baví, za co mi platí a na základě toho si můžu koupit "TU" hezkou kabelku nebo šampaňský. Amen.

Moje fotky můžete sledovat na Instagramu Nela Slováková. A všem, co mě nesnášíte – děkuji za to. Jste můj hnací motor. Bez vás bych nebyla tam, kde teď jsem!!

Čau, Nela

Související články

Další články