Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Dnes o tom, jak jsem jela do Milána pít šampáňo a nakupovat luxusní zboží

Nela cestuje ráda…
+ Další 3 fotografie
Brněnská zpravodajka Nela Slováková je zpět se svým blogem. Dnes na téma luxus (jako často) a také na téma cestování a zmatky na letištích.

No ahoj všichni. Tak se Vám musím pochlubit, co se mi minulý týden stalo.

Asi před měsícem jsme si koupily s mamkou letenky do Milána a zabookovaly luxusní hotel přímo v centru. Hlavním důvodem naší cesty do italské destinace byl shopping. Ani si nedovedete představit, jak strašně jsem se těšila. Překrásný hotel, honosné snídaně, šampaňské a ulice plné značek od předních módních návrhářů. Prodávala jsem plavky jako divá (FB: Nela Slovakova Fashion – kdyby někdo nevěděl, o jakých plavkách to tady mluvím). Šetřila jsem na svoji vysněnou Pradu a už už jsem viděla, jak v tom krásném obchodě popíjím skleničku šampaňského, slečna mi nabízí různé druhy a barvy kabelek a já si jen vybírám…

Zpět do reality. Taky se Vám někdy stalo, že Vám třeba ujel vlak nebo jste nestihli autobus? Občas zaspíte do školy nebo přijdete pozdě na schůzku? Ano? Poznáváte se v tom? Já ne, protože já si libuju úplně v něčem jiném. Mojí zálibou jsou letadla – takže je myslím už všem jasné, že jsme to blbé letadlo z Vídně do Milána nestihly! Kdo by si sakra myslel, že bude v 6 ráno ve Vídni totální zácpa?! Kam Ti všichni lidi v 6 ráno jako jedou? Do práce chodí většina přece až na osmou, ne?

Můj sen o Pradě, kterou jsem si vysnila, byl pryč.

Jooo, možná jednou za život se Vám stane, že zmeškáte let, ale já, já jsem výjimka, které se to stává pravidelně párkrát do roka. To třeba loni, když jsem letěla na Mallorcu. U pasové kontroly jsem zjistila, že nemám občanku, natož pas. Takže jsem se otočila na podpatku, vrátila se pěkně do Brna a letěla o 3 dny později. 2 měsíce nato jsem zase v Bratislavě na letišti zjistila, že moje letadlo odletělo asi před pěti hodinami – jak jako? Aha, spletla jsem si čas se zpáteční letenkou. Hahaha, no a tak to se mnou občas je, ale aspoň je sranda.

Takže jaké z toho pro mne plyne ponaučení? Příště raději dřív vstaň, 3× si zkontroluj občanku a hlavně termíny a data odletů.

Jo, a pro Práááádu jsme si s mamkou zajely do Prahy, nedalo nám to.

No nic, jdu prodávat plavky, šetřím na nové Louboutiny.

Tak zatím čágo a hlavně nezmeškejte svoje letadla na dovolené.

Vaše Nela

Mohlo by vás zajímat

Další články