Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Brněnská zpravodajka Nela Slováková: Business class na Maledivy byla jasná volba! Plavky šly dolů a Moët tekl proudem!

Zatímco ostatní Brňáci valí většinou autokarem do Chorvatska, Nelinka si
vyrazila jedničkou na Maledivy.
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií

Čau z Brna,

jak tomu tak u nás v Česku bývá, zimu tady máme až na pár světlých výjimek téměř celý rok, no a tak to chtělo někam za teplem. Když mi mamka oznámila, ať si balím kufr, že letíme i s bráchou na Maledivy, sousedi nade mnou měli proraženou podlahu, jak vysoko jsem skákala.

Kufr jsem měla zabalený během minuty. Stačilo mi pár věcí – žabky, plavky, pár triček a nazdar. Nadšená jsem byla už od začátku až po dobu, než jsme se vrátili.

Business třída byla jasná volba. Takže na letišti jak ve Vídni, v Dubaji i na Srí Lance (tam jsme všude přestupovali) tekl Moët proudem, všude jsme měli přednost, nastupovali jsme do letadla jako první, v letadle měli vlastní masážní postel, vlastní letušku, jídlo z porcelánových talířků, no prostě veškerý komfort. Můžu říct, ze Emirates jsou opravdu TOP.

Let byl celkem dlouhý (asi 10 hod.), ale díky přestupům a vlastní posteli v letadle to uteklo coby dup a hlavně ten pohled, když jsme vystoupili už z posledního dopravního prostředku – lodě na ostrově – ten za to fakt stál.

Byla jsem v Mexiku, Řecku, několikrát v Egyptě, Chorvatsku, ale nikdy jsem neviděla nic nádhernějšího než Maledivy. Tyrkysově modré moře, bílej písek a 30 stupňů na teploměru. Lepší dárek k svátku jsem si nemohla přát.

Dovču jsme si všichni náramně užili a v brzké době ji rozhodně zopakujem.

Mrkněte na fotky a uznejte, že je to nádhera?

Pusu,

vaše Nelinka

Související články

Další články