Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Miloš Jakeš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Brněnská rajda Slováková nafotila nové snímky v sexy prádle. Kardiaci, připravte si nitrák, tohle je sousto!

Nela ráda exhibuje v prádle.
Zdroj: archiv Nely Slovákové

Brněnská zpravodajka eXtra.cz Nela Slováková (24) se pochlubila novými fotkami, nad kterými si její fanoušci zase pořádně poslintají a hejtři budou produkovat spoustu ošklivých komentů, protože Nela má sexy tělo, nebojí se ho ukázat a to se přece neodpouští.

„Chtěla jsem pro sebe nějaké nové fotky. Fotil to kamarád Honza, takže v komunikaci ani při focení nebyl žádný problém,“ řekla Nela a my si dokážeme představit, že Honza rozhodně problém měl, a to se soustředěním. Slováková si totiž na sebe navlékla sexy prádlo a předváděla pózy, ze kterých bude všem i v tomhle chladném počasí pořádně horko.

„Při focení jsem se vůbec nestyděla, vlastně se v takových situacích vůbec nestydím, ty fotky se mi líbí. To se pak spíš stydím víc v soukromí, i když by mě na stydění asi nikdo netipoval. Jsem exhibicionistka, ráda se předvádím a jsem středem pozornosti,“ řekla Nela a my máme ještě v živé paměti jisté fotografie této brněnské rodačky.

A máme ještě jednu novinku. Nela se nám asi zamilovala, ale samozřejmě kolem prozrazení, kdo je tím šťastným, dělá cavyky. „Nebudu předbíhat, je to v začátcích, takže krásný. Já si to ale ve vztahu dělám krásný pořád. Ne aby zamilovanost skončila po půl roce,“ dodala Slováková.

Související články

Další články